USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Влетів на заправку на швидкості: відео моменту ДТП за участі BMW у Луцьку

25 Квітня 2020 13:08
Водій легковика BMW 3 серії порушив швидкісний режим та здійснив небезпечний маневр, у результаті якого ледь не зіткнувся з автомобілем. Натомість не розрахував швидкості та вилетів в паркан.

Відео моменту ДТП опублікували в мережі.

Нагадаємо, аварія трапилась 24 квітня на АЗС, що на вулиці Рівненській. Тоді очевидці припускали, що водій «переплутав педалі» і вилетів у паркан.

Натомість з відеозапису видно, що легковик на великій швидкості рухається вулицею Рівненською, робить різкий маневр через зустрічну і влітає на територію АЗС. При цьому ледь не таранить легковик, який виїжджає на головну дорогу.
Водій BMW не зумів вчасно загальмували і влетів у паркан. Від удару у транспортному засобі спрацювала подушка безпеки. Автомобіль отримав механічні пошкодження. Сам водій не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
То є Показати IP 25 Квітня 2020 13:55
синдром BMW-головного мозку!
Опа Показати IP 25 Квітня 2020 14:19
Хаха, а на фуйсбуці захищальники цього писали що він неуіноват...
янеробот Показати IP 25 Квітня 2020 14:21
на бмв люблять їздити неадеквати яким море по коліно
Лучанин Показати IP 25 Квітня 2020 14:39
Я не розумію, він з десятої секунди знову почав газувати чи як? Як ніби вже зупинявся, але поїхав знову вперед.
Петро Показати IP 25 Квітня 2020 15:40
БМВ - в нас це діагноз, а не машина (без мозку воділа)
БеМеВе Показати IP 25 Квітня 2020 15:43
Іду по асфальту я в лижі обутий, - толі лижі не єдут, толі я .... !
Хз Показати IP 25 Квітня 2020 15:58
Забрати права і заборонити керувати транспортними засобами на років 10-15 ..Ну і штрафу під 5к$
Петро до Хз Показати IP 25 Квітня 2020 18:17
Якщо там є що забирати...
Просто економіка Показати IP 25 Квітня 2020 17:40
Чоловік створює робочі місця, інвестує ! В когось купив лаха - заплатив йому, права купив - заплатив, зараз заплатить за ремонт огорожі, заплатить адвокату, заплатить судді - та він навколо себе утримує п'ять-шість робочих місць ! Патріот - не за кордон свої послуги продає !
Alex до Просто економіка Показати IP 25 Квітня 2020 21:15
Просто красавелло! БеМеВе
123 до Alex Показати IP 26 Квітня 2020 01:08
В мене була бмв7 е32, жодного Дтп. Я на ній вчився їздити, перша моя машина і повторюю, ЖОДНОГО ДТП. Теж напевне діагноз. Всіх під одну гребінку!!!
василий Показати IP 26 Квітня 2020 07:16
одним словом - дебил
Visitor до 123 Показати IP 26 Квітня 2020 11:58
Ти вчився на представницькому класі, а він дріфтун , хотів ще коло нарізати на заправці- не справився)
Лучанин Показати IP 26 Квітня 2020 13:04
Все пишут про БМВ, а главное что водитель - ДЕБИЛ!!! И не важно на какой марке автомобиля он ездит! Этот ДЕБИЛ грубо нарушил Правила дорожного движения, въехав на заправку под знак "Въезд запрещён", в народе называют "Кирпич"! И соответственно получил кирпичом по голове! Хорошо что отделался лёгким испугом! А где продолжение, полиция, наказание и т.д. и т.п. Или работники заправки не приняли никаких мер!?
Експерт Показати IP 26 Квітня 2020 18:22
На відео видно Дибіл заїжає на швидкості на Кірпіч (знак) Тут виїжає авто він уходить від удара в одначас від удара в бардюрену і його закручує Він зрізав угол не очікував що виїде авто