«Вода буде», – керівник «Луцькводоканалу» про відключення електроенергії
Керівник комунального підприємства «Луцькводоканал» заспокоїв лучан, повідомивши, що вода буде, попри недавню інформацію про відключення підприємства від електроенергії.
Про це йшлося 26 березня під час оперативної наради у міській раді.
Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт поцікавився у керівника «Луцькводоканалу», чи буде у лучан вода, адже нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація, що водоканал відключать від електричної енергії.
«Я хочу, щоб тут прозвучало, чи буде людей забезпечено водою. Чому з’явилася така ситуація?» - запитав Григорій Пустовіт.
«З 1 січня нібито був задіяний ринок електричної енергії, натомість водоканали та шахти потрапили у складну ситуацію. Ми оголосили міжнародний тендер щодо закупівель, але ніхто на нього не відкликнувся, оголосили ще один, але ніхто не відгукнувся. Потім говорили з постачальником, але отримували лише відмови. Нам ставили умови, щоб ми погасили заборгованість. Нам треба було двомісячну виручку, щоб нас з постачальників хтось взяв…», - розповідав Віктор Гуменюк, однак його спіч перервав Григорій Пустовіт та закликав дати чітку відповідь.
«Вода буде. На сьогоднішній день проблем з електроенергією немає», - наголосив Віктор Гуменюк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 26 березня під час оперативної наради у міській раді.
Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт поцікавився у керівника «Луцькводоканалу», чи буде у лучан вода, адже нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація, що водоканал відключать від електричної енергії.
«Я хочу, щоб тут прозвучало, чи буде людей забезпечено водою. Чому з’явилася така ситуація?» - запитав Григорій Пустовіт.
«З 1 січня нібито був задіяний ринок електричної енергії, натомість водоканали та шахти потрапили у складну ситуацію. Ми оголосили міжнародний тендер щодо закупівель, але ніхто на нього не відкликнувся, оголосили ще один, але ніхто не відгукнувся. Потім говорили з постачальником, але отримували лише відмови. Нам ставили умови, щоб ми погасили заборгованість. Нам треба було двомісячну виручку, щоб нас з постачальників хтось взяв…», - розповідав Віктор Гуменюк, однак його спіч перервав Григорій Пустовіт та закликав дати чітку відповідь.
«Вода буде. На сьогоднішній день проблем з електроенергією немає», - наголосив Віктор Гуменюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Олександр
Показати IP
26 Березня 2019 10:34
Вілли , машини і нички корчука конфіскуйте і пару років можна за воду не платити, але цього ніхто не зробить бо він ділився з нинішньою і бувшою владою міста. Корчука корчуку око не виколе
Володимир
Показати IP
27 Березня 2019 00:14
Електроенергію відключать. Або платіть
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29
Бухгалтер, який мав бути художником: довгожитель із Волині – про воєнне дитинство і весільні гуляння
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.