USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Гаряча вода у Луцьку лише по вихідних

30 Вересня 2014 17:50
З 29 вересня у Луцьку гарячу воду подаватимуть тільки у вихідні дні.

Відповідне розпорядження підписав сьогодні міський голова Микола Романюк на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.07.2014 No296 «Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року» та розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 02.09.2014 No333 «Про забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом на опалювальний сезон 2014-2015 року».

Тож, з 29 вересня цього року у Луцьку від котелень, центральних теплових пунктів державного комунального підприємства «Луцьктепло» гаряча вода подаватиметься відповідно до графіка: по суботах та неділях з 08.00 до 23.00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 128
Оксана Показати IP 26 Вересня 2014 16:44
Сподіваюсь що вона буде справді гаряча, а не ледь літня як ми маємо зараз.
)))))))))) до Оксана Показати IP 26 Вересня 2014 18:58
Сподіваюсь що вона не буде іржава... А то як включать, то цілу суботу вода буде збігати, а в неділю будемо митись...
Саня до )))))))))) Показати IP 26 Вересня 2014 19:45
Сподіваюся, що вона взагалі буде...
гість до )))))))))) Показати IP 26 Вересня 2014 22:44
їм пофіг вони галочку заробляють
Тризуб до )))))))))) Показати IP 29 Вересня 2014 18:13
Треба поскакати та москалів на ножі, може з'явиться вода
Colonel до Тризуб Показати IP 30 Вересня 2014 21:59
Це санітар підказав?
тиць... до Colonel Показати IP 1 Жовтня 2014 05:21
Ага, той шо в Киэвi сидить.
Нана до Тризуб Показати IP 8 Жовтня 2014 17:51
Приємно зустріти адекватну людину. А то зараз всі похворіли на патріотичний грип.
Саша до Оксана Показати IP 3 Жовтня 2014 14:57
Дибіли!!! Вже зовсім придуріли! Можливо ви скоро світло...газ вимкните!? Не думаю що наш "вельмишановний" Микола Романюк сидить без теплої води! І до чого привела революція??? До того що ми стали жити ще в гірших умовах?! То за це треба було гинути на майдані і зараз воювати? Гроші ви економите ..чи що?! Зато на передвиборчу рекламу і інше у вас грошей хватає... Совісті у вас немає-надіюсь таким як ви (тим що при владі) колись все повернеться способом бумеранга... Скільми можна знущатись над простими людьми-краще би ви чимось пожертвували...а у вас є чим!!!!
лучани Показати IP 26 Вересня 2014 16:44
Нормальні люди хочуть митися щодня, а не у вихідні.Нехай відключають промисловість .
Лимарь до лучани Показати IP 26 Вересня 2014 18:26
коментар було видалено
анекдот до лучани Показати IP 26 Вересня 2014 21:03
Влітку щоденно можна митись в річці ,----------- а скільки тої зими?
Лучанин до анекдот Показати IP 29 Вересня 2014 19:44
ну да, просто паро перших два дні не зручно буде, а потім бруд з тіла сам відлітати буде
гість до лучани Показати IP 26 Вересня 2014 22:42
правильно хай Романюк помиється з дітьми сам раз в тиждень і померзне зранку.
лучанин до лучани Показати IP 29 Вересня 2014 19:31
Розумні слова, як в воду дивитесь. І всім при владі перекрити газ і відключити світло, а подавати тільки у вихідні. І тоді можливо вони подумають про бідний народ, який не має змоги купити бойлери і т д.
макар Показати IP 26 Вересня 2014 16:53
ЗДОБУЛИ!!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!!
Didro до макар Показати IP 27 Вересня 2014 00:19
Макар, іди краще телятам роги правити!! Мужик(якщо дійсно мужик!). а шмарки розпустив. як баба! ти, чупирадло. хоч щось зробило для України чи тільки "великий трудяга, перед компом?
Анонім до Didro Показати IP 27 Вересня 2014 09:10
А що вже такого зробила нова влада для України і її народу. Втрата територій, зниження рівня життя...Порошенко озвучив, що перспектива членства у ЄС тільки у 2020 році ? Так до нього ще дожити треба. Про все інше навіть говорити не хочеться. Народ має ту владу, яку заслуговує. От по закінченні виборів побачимо результат. Тоді і стане ясно, хто ми є. .
Всезнайко до Didro Показати IP 29 Вересня 2014 22:27
коментар було видалено
Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 16:55
Цілком підтримую рішення, які з запізненням але все таки впроваджуються, СЛАВА УКРАЇНІ!!!
АС Показати IP 26 Вересня 2014 16:56
Україна понад усе!!! Заебись-кричали гости!!!
Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 17:08
ЗДОБУЛИ!!!
ДЄСАНТ Показати IP 26 Вересня 2014 17:26
на балці і так вже нема майже тиждень, з*бали..
Олександр Показати IP 26 Вересня 2014 17:29
Ось і живемо по новому.
IK Показати IP 26 Вересня 2014 17:29
Велком, немиті але в европах
віталік Показати IP 26 Вересня 2014 17:32
отака влада а на майдані кричали -зробимо краще а як живемо -нікому так не бажаю як зараз води немае то поломка то так виключили то з іржою хліб подорожчав ліки казали будуть дешевші а навпаки подорожчали старшно страшне що робиться після того майдану
CKA до віталік Показати IP 26 Вересня 2014 17:39
Раніше ти цього не міг зрозуміти і не підтримувати буйних?вже давно існує приказка "не дай Бог жити у період змін". Невже не було видно до чого воно йшло? Приклад Латвії вам мало?
лучанин до CKA Показати IP 26 Вересня 2014 22:16
Краще мерзнути вільною людиною чим в теплому хліві бути худобою
CKA до лучанин Показати IP 26 Вересня 2014 22:31
ти був рабом в минулому році? опиши це, буде цікаво прочитати
лучанин до CKA Показати IP 26 Вересня 2014 22:43
Коли по підприємствах бігають з перевірками бо в них пришло розпорядження зібрати певну кількість грошей і якщо нічого не найдуть то самі придумають порушення. Коли прибутковий бізнес просто віджимають. Коли кожен місяць придумували нові податкі а пенсійний вік все відтягували. Це по твоєму було свобідне життя ? Почитай закони від 16го січня. Там ще один крок був до того щоб вже офіційно повісити ярмо на шию кожному.
Анонім до лучанин Показати IP 27 Вересня 2014 10:27
Тепер ти матиме ж те саме, правда долар виріс до небес і подорожчало все.
Анонім до лучанин Показати IP 29 Вересня 2014 12:06
Смішно про "тоталітарні" закони від 16 січня читати. Почитайте закони Німеччини, або закони Америки. Так ось порівняно з ними, закони від 16 січня були дуже демократичними, більш того вони були правильними. Просто Вам у телевізорі на вуха повісили лапшу про антидемократичний характер тих законів, а Ви і повірили. А зараз ті закони що приймаються краще? Пенсійний вік не збільшився, ціни на комунальні? Хтось скаже, ну так то вимога МВФ за кредити, а Янукович не на вимоги МВФ збільшував пенсійний вік та комунальні? Смішно громадяни. Якими були дурними, такими і залишимося. Скачемо дальше, зима ще не почалася!
Підприємець М до лучанин Показати IP 29 Вересня 2014 22:58
Так ось. Прийшла перевірка до мене, 10 днів тому, і відразу стало зрозуміло у них план по забору коштів. Помурижили мене 4 год і стали ми домовлятись, я питаю: який план у вас? 3 тис хватить. Він сміється, це ж не поч 2000-х, долар почом зараз?. Питаю ск-ки? Отак сиділи і наговорили на 10, бо такий план, їх же 5 чол прийшло, що вони шефу 5 принесуть, так він знов до мене направить. ПИТАННЯ У СТУДІЮ: ЧИ ПРАЮЄМ МИ ПО НОВОМУ? У МЕНЕ У ВІДНОСИНАХ З ДЕРЖАВОЮ НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ.
Андрій76 до Підприємець М Показати IP 30 Вересня 2014 00:38
Якщо ви працюєте прозоро і не маєте ніяких"грішків"перед Законом,то можете просто послати тих перевіряльників...
Лучанин до Андрій76 Показати IP 30 Вересня 2014 09:01
У нас в країні, якщо ти будеш працювати законно навіть на 300%, то при бажанні в тебе знайдуть "грішки". Такі у нас закони. Кожен закон має дві сторони медалі і влада трактує це так, як вигідно їй в кожній окремій ситуації. Я сам підприємець і мені це відомо!
Алла до Андрій76 Показати IP 30 Вересня 2014 15:39
Які ми розумні???????? Аж перепинає дух. Любчику, прозоро чи непрозоро ти працюєш - нікого не валить. Напишіть мені будь ласка , як так можна послати. Буду посилати. Чи можливо до Вас посилати , а Ви вже героїчно їх пошлете.Якщо ти не маєш гарного юриста , або юридично непідкований - вони задовбуть тебе визивати на співбесіди і лякати перевірками. Мене тошнить слухати таких героїв. В залежності від багатьох факторів тиснуть на бізнес. Це і від обороту і від діяльності і від ще багатьох факторів залежить....
Підприємець М до Андрій76 Показати IP 30 Вересня 2014 18:09
Смішний, спробуйте зайнятись підприємництвом, тоді "прозорість" заведе миттєво до д...и.
Бандерка до лучанин Показати IP 29 Вересня 2014 18:15
Зима покаже, краще чи ні. Слава Україні!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
лучанин до лучанина до лучанин Показати IP 29 Вересня 2014 19:37
краще бути вільною людиною в теплому хліві, чим сніговою людиною(ЗОМБІ) які прикриваються війною та бути худобою!!!!
Сolonel до лучанин Показати IP 30 Вересня 2014 22:03
Чому вільна людина має бути немитою і мерзнути? А худоба в теплому хліві? Де тут най..б.ка?
Дончанин Показати IP 26 Вересня 2014 18:20
Украина согласилась перевести России в уплату за газ $2 млрд к концу октября ещё $1,1 до конца года, заявил еврокомиссар по энергетике Гюнтер Эттингер на пресс-конференции по итогам трёхсторонних переговоров в формате Россия - Украина - ЕС в Берлине. Таким образом, $3,1 из суммы украинского долга за газ будет погашено к концу 2014 года. Остаток долга будет оплачен после решения Стокгольмского арбитража, если оно будет вынесено в пользу «Газпрома». По словам Эттингера, это решение открывает возможность для поставок российского газа Украине по предоплате. Иными словами, будете вы с горячей водой либо не будете зависит полностью от Киева. Ибо ВСЕ достигнутые сегодня договоренности полностью совпадают с условиями Гаспрома, выдвигаемыми еще весной.
Анонім Показати IP 26 Вересня 2014 18:23
от Вам і покращення до кожного дому, сьогодні воду, далі тепло, світло.....і так далі переходим не до Європи, а до Кам'яного віку.Економити треба на зарплатах чиновників і не потрібних підприємтвах, а не на пересічних громадянах.
Лимарь Показати IP 26 Вересня 2014 18:27
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 26 Вересня 2014 18:27
"Економити треба на зарплатах чиновників і не потрібних підприємтвах" - по поводу чиновников - не спорю, а вот по поводу предприятий, поспорю с тобой. Ибо нерентабельные предприятия должны просто вымереть, если, конечно, они работают в рамках рыночной экономики.
стасік Показати IP 26 Вересня 2014 18:34
як слідство - величезне споживання води, а який буде тиск - струмок? За шо боролися - те і отримали.
ЮЛЯ Показати IP 26 Вересня 2014 19:25
А я дивлюся - чого такий сморід в маршрутках Луцька - дик тута люди не миються !!!
Юля Показати IP 26 Вересня 2014 19:26
Як раз дуже вчасно - на виборах народ підтримає діючу владу !!!
Зося я до Юля Показати IP 29 Вересня 2014 18:18
Звісно підтримаємо. Бо майже в кожній політичній партії чи блоці є герої Майдану чи герої АТО. Як не підтримати. Нехай і вони поживуть, як люди. А ми ще років так зо двадцять терпітимемо
УНР Показати IP 26 Вересня 2014 20:07
У такий холод сидіти і без гарячої води... Гонемо всі на Росію-матінку, а життям без Росії насолоджуємося вже зараз. Не думав, що колись скажу, але зараз з кожним днем починаю ностальгувати за Януковичем. Зараз все так само... тільки ще гірше.
000 до УНР Показати IP 26 Вересня 2014 20:59
Пригадай,як вивозили дідів до Сибіру,викидали серед степу чи лісу з малими дітьми, і чи була в них гаряча вода? хочеш цього? Перш ніж ностальгувати за бандитом, прочитай історію!
бембуху до 000 Показати IP 26 Вересня 2014 21:25
А ще пригадай, як колись люди жили у печерах і полювали на мамонтів.
лучанин до бембуху Показати IP 26 Вересня 2014 22:21
Хто не памятає історії той приречений наступати на ті ж граблі.
ти до лучанин Показати IP 26 Вересня 2014 22:24
історичний безумець
Дончанин до 000 Показати IP 29 Вересня 2014 18:45
А разве в те времена так было только на Украине? Разве в России подобного не было? Или не знаешь, что такое Гулаг либо шарашка?
111 до 000 Показати IP 30 Вересня 2014 22:12
Той був бандит, а ці ще бульші бандити. Той крав чотири роки, але хоч стабільність була. А ці за пів року вкрали стільки, що янику і не снилось. І все у відкриту.
локк до УНР Показати IP 1 Жовтня 2014 00:52
то, что делал Янукович - рано или поздно привело бы к тому, что сейчас имеем. Другое дело, что не это хотели иметь, а размеренную, спокойную, законную жизнь как в Европе. А получили как всегда - разновидность коммунизма.
Привіт чиновникам Показати IP 26 Вересня 2014 20:09
Потрібно запровадити процедуру люстраціїї чиновників біля смітників. Невже, наші рідні та близькі гинуть та попадають в полон на Сході, щоб їхні родини та земляки відчували подібні "блага" цивілізації.
Привіт чиновникам Показати IP 26 Вересня 2014 20:26
Якщо наша місцева влада з певних причин іде на подібні кроки, то влада повинна була провести пояснювальну компанію у всіх ЗМІ. Микола Романюк повинен був би не "злазити" з місцевого телебачення з поясненями. Білшьше того, провести прямий ефір з місцевими журналістами, а також дати можливість мешканцям міста поставити питання у прямому ефірі. Дуже просто зробити посилання на писульку з "верху". Тоді постає питання. А на хрєна ми вас утримуємо, якщо ви прикриваєтесь писульками та навіть хрюкнути нам не можете? Суцільна неповага до нас, більше того, це просто скотство. Здається пора вже підвозити смітники.
лучанин Показати IP 26 Вересня 2014 20:28
От мені цікаво чи це люди в нас такі "недалекі" в коментах чи тут стільки сидить запроданців москальскіх на зарплату в 20-30р за комент Тяжкі часи потребують тяжких рішень і гаряча вода це одне з них. Де по вашому ми маєм брати газ на котельні коли росія його нам не продає а інші шляхі його отримання ще створенні ? При чому тут наша влада ? Це саме керівництво фашистської росії не тільки рве нашу країну на сході так ще й зберається морити решту населення холодом зимою.
OTAK OT до лучанин Показати IP 26 Вересня 2014 21:21
це ти "недалекий", ви, "майдауни" заварили цю кашу і нам доводиться їсти її з вами... що ж ви кращого нам зробили, га? газу нема, води нема, електрики скоро не буде, все подорожчало, зарплати стали ще мізерніші. куди ж ви нас приведете?
От-от до OTAK OT Показати IP 29 Вересня 2014 23:15
Ти привик щоб тобі все робили?
Отак от до От-от Показати IP 30 Вересня 2014 18:14
Ні, не звик, повір скоро буде антимайдан де будуть щемити всіх хто був на майдані і я буду один із перших хто візьметься за діло.
грицай до Отак от Показати IP 1 Жовтня 2014 00:58
и что станется со страной? мне лично кажется, что порошенко выведет страну из кризиса, если ему не будут мешать.
Теж Лучанин до лучанин Показати IP 26 Вересня 2014 21:38
А так подумати: у Шведів на опалення газ взагалі не йде, палять сміття деревину.Чому наша влада із цим нічого не зробила за стільки років? Всі слухняно з яником бабло заробляли москві нас продаючи!
лучанин до Теж Лучанин Показати IP 26 Вересня 2014 22:04
Ну так що ти хочеш від тих хто керує державою пів року при цьому докі йде війна на її території ? Як можна було за такій короткій час і за такіх обставин перевести абсолютно все що не мінялося з часів союзу на нові альтернативні системи ? Да попереводили часково де змогли і де встигли. Заявлялося що споживання газу за цей рік скорочено приблизно на 20-30 %
Анонім до лучанин Показати IP 27 Вересня 2014 10:30
Так, бо на Донбасі опалення не було і в нас гарячу воду відключали. Подумайте і порахуйте ще раз.
лучанин до Анонім Показати IP 28 Вересня 2014 11:29
Не тільки Сам знаю приклад коли газове опалення люди переводили на дерево
Дончанин до лучанин Показати IP 29 Вересня 2014 19:27
коментар було видалено
Света до лучанин Показати IP 29 Вересня 2014 19:47
Ты видать парень городско,й не знаешь сколько тех дров надо на печку ,даже на суперэкономную, через пару лет на Украине лесов не останеться, наверно наши предки дурные были ,что с дров на уголь и газ перешли.
Дончанин до лучанин Показати IP 27 Вересня 2014 08:17
"Тяжкі часи потребують тяжких рішень" ты лучше попробуй опровергнуть следующее утверждение: "Нынешние тяжелые времена созданы нынешней властью."
лучанин до Дончанин Показати IP 28 Вересня 2014 11:23
"Нынешние тяжелые времена созданы нынешней властью." - ВЛАДОЮ РОСІЇ а особисто Х**ЛОМ
Дончанин до лучанин Показати IP 30 Вересня 2014 01:22
коментар було видалено
Васька до лучанин Показати IP 30 Вересня 2014 22:18
Х**лом просто нинішня влада прикривається. А яник відать і асоціацію не підписав, бо х**уйло пригрозило війною. А нинішні не погребували нічим, аби до влади дорватися. Показали людям цукерочку...
лучанин до лучанин Показати IP 29 Вересня 2014 19:46
шановний, а де наш газ, хто його використовує. Згідно статистики 24 млр. газу добувається в Україні то де він? куди він пішов? Його вистачилоб для потреб населення!
Анонім до лучанин Показати IP 29 Вересня 2014 20:31
Це не Росія не дає, а тому що Україна не платить. Чому Яценюку просто не заплатити за газ ? Чому люди мають мерзнути за чиїсь амбіції ?
Привіт чиновникам до Показати IP 26 Вересня 2014 20:45
Владу обирали не для того, щоб вона озвучувала проблеми, а для того, щоб вона їх вирішувала. Якщо, проблема дійсно непереборна, то влада повинна провести в ЗМІ пояснювальну роботу та спілкуватися з людьми, які її утримують. Ми мешканці Луцька найняли менеджерів, які повинні поліпшувати наше життя. А наші менеджери навіть не хочуть з нами спілкуватись існуючи за кошти громади. Балтійські країни та Грузія цей шлях вже пройшли, але їхня влада щодо населення поводилася в інший спосіб. Вони відкрито йшли до громади та пояснювали ситуацію. А наша "влада" за наші кошти вважає нас за бидло.
гість Показати IP 26 Вересня 2014 22:52
задовбала вже влада вже не знають як вислужитись повітрям не поділитись? яка зимою може бути економія? грітися будемо хто як може про дітей хай подумають
ув Показати IP 26 Вересня 2014 22:56
на крайній випадок, будемо сексом зігріватися
Андрій76 до ув Показати IP 26 Вересня 2014 23:55
А якщо ще й разом з сусідами в купі,по черзі в своїй квартирі,а потім в їхній, тоді можна й на гарячій воді зекономити...
вася до ув Показати IP 28 Вересня 2014 10:41
для сексу потрібні двоє, а в кого нема половинки?
Лучанин91 Показати IP 27 Вересня 2014 06:26
Зверніть увагу, що гаряча вода буде відключатися тільки для тих хто її споживає, тобто - всі роботягі які живуть у квартирних будинках, бо усі "нормальні" чиновники - живуть у своїх будинках, де є газ, яким гріють воду, який ніколи не відключається...
Анонім Показати IP 27 Вересня 2014 10:29
Порошенко....наш презедент ...на якого ми всі надіялись, а він ні-фіга не робить.Другий Яник(
Материнка до Анонім Показати IP 29 Вересня 2014 18:24
Не чіпай Яника. Він вівця якщо зрівняти з потрошенком. Наші діти не гинули казна за що
Анонім до Материнка Показати IP 8 Жовтня 2014 18:03
100 відсотків
Ося до Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 22:20
ні, це другий Ющенко.
хех Показати IP 27 Вересня 2014 10:49
А їм то що - здобули! Гузь з Данильчуком можуть і немитими...:)
знаю Показати IP 27 Вересня 2014 12:47
Звичайно, в умовах війни можна було б потерпіти і без гарячої води. Але якби був чесний підхід до всього. натомість монополіст луцьктепло і зараз нараховує за ледь теплу воду повну плату, працівників заставляє брехати людям по телефону, собі ні в чому не відказує. Наші гроші використовує на шаленні зарплати керівництву. Начальство роботяг за людей не має. Що хочуть - те творять, і все це під прикриттям романюка. А ВИ люди потерпіть, бо важкі часи настали. Вони - важкі часи, будуть в Луцьку доти, поки не скинемо такого мера, для якого бабло-все, а люди-ніщо.
Анонім Показати IP 27 Вересня 2014 14:57
Интересно, в Луганске отопительный сезон начнется с 15 октября, а у нас с 1 ноября... парадокс...
юга холода до Анонім Показати IP 27 Вересня 2014 19:17
В дні відсутності води , треба милити шию Романюку Колі... а два тижні затримки опалювального намилювати ще одне місце і кочегарити по повній програмі.
Воля11 Показати IP 27 Вересня 2014 21:51
Брєд! Далі скачіть на майдані, то не тільки гарячої води не буде. А влада не міняється. Що змінюється від перестановки доданків???
Анонім до Воля11 Показати IP 29 Вересня 2014 18:50
Да нічого - лише гірше і гірше стає жити людям!!! А тим кого на "трон" посадили - краще! То робіть висновки, а то ще гірше буде з тими Гузями, Пирожиками, Вітівими...
Інна Показати IP 28 Вересня 2014 00:17
От і до всіх тепер дійшов icebucketchallenge, обливатись холодною водою будуть всі.
Редкач Володимир Показати IP 28 Вересня 2014 00:47
Брєдові ідеї від чиновників, які давно вже мали піти на відпочинок... Собі перекрийте в хаті... А ви люди готуйтесь затягувати пояси за порадою Яценюка і далі, таких як він обирайте, то ще не таке придумають вам поліпшення...
Anonymous Показати IP 28 Вересня 2014 23:51
ну всё собираю бабосы на бойлер ..... и вообще накой хрен нам эти жкх ??? от них нету вообще пользы их нужно ликвидировать ... скоро прийдётся платить только за одно электричество потому что за воду гарячую уже платить не надо .. за отопление вообще молчу потому что как только похолодает все идут покупать обогреватели и нах нам такое центральное отопление которое не отапливает а только вредит ... а если немного подсоберать на солнечную батарею то можно вообще платить только за холодную воду ...
електорат Показати IP 29 Вересня 2014 12:24
А тепер дурні голосуйте на виборах за них знову!
Windstle Показати IP 29 Вересня 2014 17:26
Маємо,те що маємо. А за що боролись...
коля Показати IP 29 Вересня 2014 18:30
оце так мерія дбає про людей мийтеся як хочете. І коли хочете
надія Показати IP 29 Вересня 2014 18:33
дякуемо мерові Миколі романюку а ще більше мабуть порошенку якому зовсім це не цікаво і не турбує А скільки було крику на майдані -зробимо зробимо зробили ще гірше!! як діток покупати їх не хвилюе
місцевий до надія Показати IP 29 Вересня 2014 18:41
Може вже на часі баки для сміття під мерію?
Дончанин до місцевий Показати IP 29 Вересня 2014 19:13
коментар було видалено
Anonymous до місцевий Показати IP 29 Вересня 2014 20:11
а может сразу всех загрузить в мусорные баки всех чиновников которые согрешили или подписали не правильный законопроект ?? а то вообще страх потеряли , нужно показать кто в городе хозяин ! а вообще чиновники должны слушать что им народ говорит а не на свой лад делать !!! кто грешил в мусорный бак и катать его по городу и кидать гнилыми помидорами и все кто не выполнял и не выполняет свои обещания .... как говорится за базар нужно отвечать !! у мужчины репутация не за слова а за ДЕЛА!!! так что можно устроить всем апокалипсис чиновникам !!
віранадія... Показати IP 29 Вересня 2014 18:40
Це виходить за рамки здорового глузду!!! Якби ми жили у Гондурасі... то пів-біди, а так майже центр Єуропи, ХХІ століття на дворі і так жити? Ну вибачайте, а виходить скинули Яника - втратили цивілізацію! Гарно...
Дончанин до віранадія... Показати IP 29 Вересня 2014 18:53
коментар було видалено
Луцьктепло Показати IP 29 Вересня 2014 18:46
Голосуйте за Романюка та хазяїна Луцьктепло - Єремєєва!
Лучанин Показати IP 29 Вересня 2014 19:47
ще газ та світло до повного щастя нехай почнуть тільки по вихідних постачати, о то тоді буде дійсно "життя по новому-європейськи". Гірше блін ніж у 90-х, пипець підкрався не замітно.
Anonymous Показати IP 29 Вересня 2014 20:17
сейчас нужно брать бойлер а то в цене они ооочень как вырастут на фоне ажиотажа ...
Света до Anonymous Показати IP 29 Вересня 2014 20:30
Ты что рекламой занимаешься ?Какой бойлер, проводка в старых многоквартирных домах не выдержит ,плюсь трансформаторы и так на пределе мощности. Как врубят все бойлеры и обогреватели тут и будет конец света.Кароче ведро воды на газ и всем полоскаться в тазике по очереди.
Anonymous до Света Показати IP 29 Вересня 2014 21:32
ой рассмешил .. и заодно проводку поменять в квартире ... потому что ведро на газу греют только в селе ... и то в каком нибудь мухосранске
Света до Anonymous Показати IP 30 Вересня 2014 08:34
коментар було видалено
Анонім до Anonymous Показати IP 30 Вересня 2014 09:21
Таки ти точно продавець бойлерів, бо вже вдруге читаю пасаж про необхідність купівлі цього приладу....Ха-ха-ха...
І знов те саме Показати IP 29 Вересня 2014 21:23
Скільки вже можна знущатися з нас, лучан. Чому цей мер не розкаже, а скільки ж газу буде зекономлено і на скільки днів його хватить на опалення в результаті його ж Романюка єкономії. На день, два, десять. Можливо можна було б тих пару днів і померзнути, чим тижнями не митися НОРМАЛЬНО і мити посуд. Все одно ж цю гарячу воду ми зігрієм на газовій плиті. А як включать опалення то вже жарять і втеплі і в холодні дні без розбору. Де ж - ліміти тре вибирать, бо в слідуючому місяці дадуть як в попередньому. Де ви вивчали економіку?
Anonymous Показати IP 29 Вересня 2014 22:31
пишите Романюку в фэйсбуке о всех проблемсах он там есть и лучше кидать вопросы на стенку ... не выкрутится перед народом а там и журналюги сидят ... так что вопрос потом станет ребром .... Кстати и со светом тоже приколы есть .. если какой либо микрорайон исчерпает лимит на электроэнергию то с 20:00 до 22:00 тоже отключать будут .... пипец конец цивилизации ... во дожились хуже чем при савдепе ...
Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 01:22
коментар було видалено
да.. Показати IP 30 Вересня 2014 07:50
http://www.odnoklassniki.ru/video/62908311183507-1
отак Показати IP 30 Вересня 2014 10:44
Всьо, йду сьогодні купляти тазіка, зроблю собі взавтра банний день ;))) Блін..це капєц, шо робиться!!
Беларус Показати IP 30 Вересня 2014 11:43
Ничего страшного! Долог и тернист путь в Европу! Для экономиии надо еще электричество по выходным давать, а вместо зарплаты карточки на продукты.
Беларус Показати IP 30 Вересня 2014 11:47
Печально, но думаю что вы к этому скоро придете.
Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 16:02
Потрібно знову майдан піднімати, бо жити стає не краще, а з кожним днем все гірше і гірше, ціни ростуть не по днях, а по годинах на будь-яку продукцію, однак зарплати у нас такіж самі залишаються....А ще наш "горе мер" і воду (гарячу, холодну) відключає, світло і не відомо коли розпочнеться опалювальний сезон в місті.....Хоча яке цим "панам депутатам" та меру діло до простого люду, вони такого дискомфорту не відчують, бо в їхніх домівках є все...
Анонім до Анонім Показати IP 1 Жовтня 2014 09:51
Населення має великі борги за воду, тепло Чому не платять за послуги люди??? Прикриваються що немає грошей а не думають де їх заробити.Не вмієш заробити пали дровами і йди жити в хату без газу і води а не вквартирі безплатній державній з комунальними вигодами... Ось ще треба прийняти закон не заплатив за пару місяців забирати і виставляти квартири на торги і платити за послуги От тоді всі зашевеляться і гроші за послуги знайдуться... А то всі знають свої права а обовязки не хочуть знати тільки жалятись вміють...
Анонім до Анонім Показати IP 1 Жовтня 2014 10:08
В тебе, куркуля, в першу чергу все забрати і націоналізувати.
321 Показати IP 30 Вересня 2014 18:20
схаменіться, будьте - люде -і люди з Вас будуть ...
цікаво Показати IP 30 Вересня 2014 19:10
А як будуть нараховувати за гарячу воду? Впевнений, що нарахують і за 29 і за 30 вересня. А потім? за 8 днів вихідних? (для тих, хто немає лічильника)
Джулія до цікаво Показати IP 1 Жовтня 2014 10:29
Якщо у Вас в помешканні проживає стільки людей, як прописано-лічильники ставити вигідно. На холодну воду хоча б.
тактак Показати IP 30 Вересня 2014 21:09
США заборонили видачу візи на в'їзд до країни Саакашвілі!!! Ось так!!! З часом це чекає і на Порошенка з Яценюком з всією "братією"!!!
лино до тактак Показати IP 1 Жовтня 2014 01:15
саака - психопат, но и у нас таких много.
Вася до тактак Показати IP 1 Жовтня 2014 05:33
Ну не на в"iзд, а не дали робочу вiзу, що практично те саме. Братiю i на порiг не пустять!
розум Показати IP 1 Жовтня 2014 11:56
Бідні ми і нещасні,бо не розуміємо, що ми нікому не потрібні, ні Європі, ні владі. Нас використовують і свободівці, і олігархи, бо дурні і ведемося на всяку дурню, а робили б все по розуму не було б ні майдану, як виявилось потрібного тільки для збагачення голодранців, які рвалися до влади і думали лише за себе, не було б війни, і не втратили б Крим. А так це тільки початок страшного кінця.
Іван Показати IP 2 Жовтня 2014 10:26
Як сказав один відомий філософ "....щоб вода була тепла її треба нагріти..." а наші самодури не можуть зрозуміти воду всерімно люди будуть нагрівати газом або електрикою.Краще б заборонили митись і змивати унітазом. Професор Приобреженський говорив ...розруха починає коли ходять мімо унітаза.... Кожному депутату по мусорному буку.