USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вода стала червоною: жителі Фарерських островів вбили майже 1,5 тис. дельфінів

14 Вересня 2021 23:47
На Фарерських островах відбувся щорічний кривавий ритуал. В результаті жорстокої традиції було вбито майже 1,5 тисячі дельфінів.

Про це пише Sky News, повідомляє УНІАН.

Жителі островів нещадно розправилися з беззахисними тваринами. На оприлюднених кадрах видно, як сотні мертвих дельфінів лежать на пляжі, а деякі знаходяться на мілководді, де їх жорстоко та болісно вбивають. Через масовий забій вода забарвлюється у червоний колір.

При цьому рибалки на човнах спеціально перешкоджають тваринам, які намагаються врятуватися. Всього в цьому році вбили 1428 дельфінів, хоча зазвичай вбивають до тисячі морських ссавців на рік. Наприклад, у 2020 році вбили тільки 35 дельфінів.

Це жорстока та позбавлена всякого сенсу в сучасному світі традиція називається Гріндадрап. Під час такого полювання тваринам ріжуть шиї ножами або вбивають гарпунами. При цьому дельфіни не вмирають швидко, їх чекає хвороблива та болісна смерть, через що вони видають пронизливі звуки.

Увага! Відео не рекомендоване для перегляду неповнолітнім та особам з вразливою психікою!


Довідка

Гріндадрап – це традиція, яка збереглася з X століття. На Фарерських островах вважають м’ясо китів та дельфінів важливою частиною раціону й культури. Це єдиний приклад китобійного промислу аборигенів в Західній Європі, який ведеться донині.

У сучасному світі щорічний масовий забій піддається різкій критиці. Основним противником такої практики є товариство охорони морської фауни «Морський пастух», створене в 1977 році колишнім активістом «Грінпіс» Полом Уотсом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
дикость Показати IP 15 Вересня 2021 00:08
толерантная дания...грета тумберг...гендерное равенство...гринпис...экология....- все фуфло
007 Показати IP 15 Вересня 2021 00:23
Твари в основном люди
Луцьк Показати IP 15 Вересня 2021 00:36
Кошмар який(( Хай себе самі знищать,що з людьми робиться,якісь дикі традиції,хай дітей своїх катують ножами та гарпунами ,батьків і всю рідню,а не беззахисних тварин А потім дивуються,чому горять ліси або ж затоплює їх,таких уродів винищити вживу,щоб вогнем горіли,як вони тих дельфінів катують,бо це не Традиції,а жахливе катування тварин(( Це якісь моральні психопати,а не люди і самий жорстокий звір-людина((
Лучанин до Луцьк Показати IP 15 Вересня 2021 09:50
Звичайно, що це жах. Але чому в нашій країні жахом не ввважається щоденно масово вбивати свиней на сало? Свиня не така симпатична як дельфін, так виходить? Чи свиня не хоче жити? Я думаю, що відео із наших скотобоєнь було б не менш жахливим... Подвійні стандарти...
Всезнайко Показати IP 15 Вересня 2021 05:53
Кинути бомбу на ті острови.
Психолип Показати IP 15 Вересня 2021 07:44
От кляті іроди!
В. Показати IP 15 Вересня 2021 08:19
Дикари
опа Показати IP 15 Вересня 2021 08:55
Гірше людини - звіра нема(((
Анонім Показати IP 15 Вересня 2021 09:01
Вроді і телефони мають і не в печерах живуть а таку дикість роблять
Анонім Показати IP 15 Вересня 2021 09:09
Це взагалі варварство. Що немає управи на цих нелюдів? Де поліція? Де армія? Де суд? І де Грета як її там? Та, що на катамарані в Америку плавала. А де ті захисники, що облиають шуби фарбою? Чи напасти на беззахисну жінку в шубі безпечно, а от виступити проти озброєних дикунів сцикотно.
Я Показати IP 15 Вересня 2021 15:06
тих скотів стріляти не пробували?? от раз в рік відстрілювати тих тварюк кого де зловлять..