USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Водопостачання у Луцьку відновлять завтра

26 Листопада 2019 19:45
Водопостачання у частині Луцька відновлять орієнтовно близько шостої години ранку у середу, 27 листопада.

Про це інформує КП «Луцькводоканал».

Це пояснюють складністю у зв’язку із проведенням ремонтних робіт. Усю ніч на Дубнівській насосній станції працюватимуть бригади аварійників.

Як повідомлялося, у декількох районах Луцька 26 листопада – понижений тиск води або відсутнє водопостачання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
А шо б їх!!! Показати IP 26 Листопада 2019 20:02
От же ж #@%^&*!!!!!
Ну ну потихше до А шо б їх!!! Показати IP 26 Листопада 2019 20:38
А нафуя холопам митись кожен день ? Раз в тиждень і по святам, всьо, СМЕРДИ !
Анонім до Ну ну потихше Показати IP 26 Листопада 2019 21:16
А я думаю звідки то засмерділо,а то ти.Дякуємо тобі за твої поради,набуті досвідом,але я буду митись як і раніше,кожен день.
Ага до А шо б їх!!! Показати IP 26 Листопада 2019 21:09
Детально про ремонт тут https://vo.suspilne.media/news/48844
а Показати IP 26 Листопада 2019 20:04
Ремонтують-ремонтують, а толку ніякого. В когось руки ростуть не з того місця, а я маю через це без води сидіти.
40-ий Показати IP 26 Листопада 2019 20:08
Нормально так спланували роботи... ну закінчим ще через 12 годин або знову пожовжимо на 12... дітей мийте як хочете, в туалет не ходіть... незнаю як кого, а нас на Конякіна ніхто навіть непопереджав... це ж не вимкнути світдо на годинку...
Анонім до 40-ий Показати IP 26 Листопада 2019 21:03
Головне щоб платили своєчасно...
1 до Анонім Показати IP 26 Листопада 2019 21:30
Найбільше нервує, що НЕ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ!!!
Anonymous Показати IP 26 Листопада 2019 20:10
Під*раси! На біса було писати про 18:00, щоб тепер люди по темряві йшли набирати воду?
Я Показати IP 26 Листопада 2019 20:16
От подивимося як то наші МНСники! Як то так, щоби добу в місті без війни й води
4 volynnews Показати IP 26 Листопада 2019 20:17
"Коментарі - це не редакційні матеріали, немають попередньої модерації" і?? При кожному коменті сайт пише "на модерації" так Ви брешете???
Пильний Показати IP 26 Листопада 2019 20:19
Мудаки, ніякого попередження не бачив на будинку чи під'їзді. Що то за люди, ніякої Європи вам не світить
Аааа Показати IP 26 Листопада 2019 20:29
Дятли тупі - як завжди ремонтні роботи привели до аварійних.
Василь Показати IP 26 Листопада 2019 20:42
Отже, люди добрі, перевіряйте на ніч чи закриті крани. Бо якщо о 6 ранку дадуть воду, то зробите собі і сусідам потоп.
Артем до Василь Показати IP 26 Листопада 2019 22:17
А уявіть як після ночі о 6стій спустять каналізації...
Ну ну Показати IP 26 Листопада 2019 20:52
Сподіваюся що посадових осіб того водоканалу за ці дії (або не вміють, або не знають, або не хочуть) звільнять вже завтра, десь після 9.00. Залишити обласний центр без води на добу з повідомленням що буде знижено тиск води на окремих вулицях ? Якщо цих горе керівників залишити, то вони для себе ще грамоту будуть вимагати, а для нас - підвищення оплати за воду.
Хп Показати IP 26 Листопада 2019 21:05
Що ви скулуте ви як маленькі обладнання може ламатись і неважливо настільки високі інновації! Тут немає нічого вічно
1 до Хп Показати IP 26 Листопада 2019 21:33
ДО всього можна поставитись з розумінням, якби людям про це повідомили хоча б за день! нема слів просто! Взагалі не мають права відключати воду довше, ніж на 6 годин. І попереджати за тиждень два людей про таке.
777 Показати IP 26 Листопада 2019 21:38
їдальні в школах, садочках як мають працювати??? не водоканал а чотири останні букви......
народна прокуратура Показати IP 26 Листопада 2019 22:28
Настала ніч і в Країні Дурнів закипіла робота. Невже не можна було спочатку все розкопати, а вже потім виключати воду? Цілий день потратили на підготовчі роботи, під*раси!
Ко до народна прокуратура Показати IP 27 Листопада 2019 08:18
Якщо це запланований ремонт, то можна було оголосити по ЗМІ за тиждень. Або провести його в теплу пору, коли день довший і земля не замерзла.
Лучанин з досвідом Показати IP 26 Листопада 2019 23:33
Якщо хто з міської ради читає ці коментарі, то дайте відповідь на наступне - чи важко було наповнити цистерні одну другу з питтєвою водою і розвезти по місту, щоб люди набрали води хоча б зварити їсти, чи для того щоб змити унітаз? Невже ми заслужили на таких бестолкових керівників? Для чого у нас Аверс і всі інші ЗМІ, для чого ми платимо податки, якщо МНС не може впоратися з таким простим питанням? А якби війна, чи землетрус, чи інша маштабна катастрофа, що тоді? Ледарі ви були і ними лишилися. Не бачити вам Європи!
Євроколгосп до Лучанин з досвідом Показати IP 27 Листопада 2019 06:57
Не Європа а *опа. Краще би замiсть грьобаних валiдаторiв видали би на кожне ОСББ по 20 тисяч, зробили би собi скважини, i вiдключились би нах вiд гроьбаного водокАНАЛА (дiрєктор, уволься, сразу пiсля подачi води).
Євгенія Показати IP 27 Листопада 2019 00:58
Я погоджуюсь, ніхто не попередив!!!! Парадокс в тому, що прийшовши з роботи, елементарно, не то що у своєму магазині, а й у цілому районі не можна було купити 2л пляшки води! ☹На жаль, не смішно, ми могли просто набрати собі у можливий посуд без нарікань, а вийшло як завжди!!! Ідемо в Європу тільки через "вихід", а не вхід! Вибачте, нікого не хотіла образити!!
Молодой человек Показати IP 27 Листопада 2019 06:38
Ну і де вода пі******си вже 7 година ранку
хехъ Показати IP 27 Листопада 2019 06:59
7.00 если в кране нет воды?
Правда Показати IP 27 Листопада 2019 07:09
Де вода?Як далі плануєте відбріхуватись,ви....
88 Показати IP 27 Листопада 2019 07:14
п*дараси, навіть тут напизді*ли вже 8 година ранку, де вода сук*
Травнева2а Показати IP 27 Листопада 2019 07:17
А води як не було, так і немає
Олександр(40-й кварт Показати IP 27 Листопада 2019 07:21
Брехня!!! 7 годин ранку,а води нема
Ол Показати IP 27 Листопада 2019 07:29
Вже і шоста година минула, і сьома, а води немає....
Іу Показати IP 27 Листопада 2019 07:37
І де вода
Просто обурена Показати IP 27 Листопада 2019 07:41
Уже 7.40 ???
Лучанин Показати IP 27 Листопада 2019 07:42
Ну і де обіцяна вода о 6- ій ранку ? Нема слів . Влада повний ноль
Луччанен Показати IP 27 Листопада 2019 08:02
Коли вчасно не платиш за воду, можуть бути проблеми, коли вчасно не подають воду, ніяких..
опа Показати IP 27 Листопада 2019 08:07
Було вже по 8-й годині 27.11.2019, а води так і не було...(((
Людина Показати IP 27 Листопада 2019 08:16
8:15 води нема, смердімо браття !
Лариса Показати IP 27 Листопада 2019 08:24
То де ж та вода ???
Дмитро Показати IP 27 Листопада 2019 08:43
А що ж мовчить мерiя та депутати ? це ж ЧП!
ВІталій Показати IP 27 Листопада 2019 08:55
Так і чекаємо..
Витольд Венецианский Показати IP 27 Листопада 2019 09:03
Дякую за воду в 6:00, під*раси, я поїхав на машині в Рівне до брата, для того щоб помитись. Відчуваю що ще мінімум пів дня не буде води
911 Показати IP 27 Листопада 2019 09:14
9:12 водички так і немає, може то сходити організовано на той ВОДОКАНАЛ? Та пояснити їм популярно, що так не робитьсч
Народна прокуратура Показати IP 27 Листопада 2019 09:54
Знаєте, шановний "Водоканалу", я ото подумав: а для чого вже спішити? Ну подумаєш, відключили обласний центр на півтори доби. Вже вихідні скоро, не спішіть хлопці, робота стояла і стояти буде.
Місцевий Показати IP 27 Листопада 2019 10:07
Водичку пустили (центр), але тиск дуже маленький, вона ще тікти буде пів дня іржава. До речі там писали вище про сусідів та про крани, отож мені такий сюрприз безтолкові сусіди зробили =(
Отакої... Показати IP 27 Листопада 2019 12:36
Хто ЗАПЛАТИТЬ за РЖАВУ воду?
... Показати IP 30 Листопада 2019 12:27
30 число. Води взагалі немає. Центр міста.