USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцьк – один із небагатьох обласних центрів, де влітку цілодобово є гаряча вода

26 Липня 2019 15:04
Луцьк – один із небагатьох обласних центрів України, де в літній період подача гарячої води здійснюється цілодобово.

Відключення відбуваються лише з метою проведення профілактичних робіт з підготовки до опалювального сезону, йдеться на сайті Луцькради.

Тим часом, у Рівному гарячу воду мешканцям подають за графіком, погодженим управлінням житлово-комунального господарства.

У Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Херсоні, Кропивницькому, Миколаєві та Ужгороді – на літній період централізоване постачання гарячої води припинено взагалі. Щастить з водою лише тим мешканцям, в будинках яких встановлено індивідуальне опалення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Шо шо? Показати IP 26 Липня 2019 15:11
Вже майже місяць немає гарячої води!
ось Показати IP 26 Липня 2019 15:12
Не цілодобово, а з 6-00 до 22-00!!! І профілактика котелень на 1 місяць влітку щороку коли вимикають гаряче водопостачання взагалі.
Місцевий Показати IP 26 Липня 2019 15:16
В Луцьку вночі не кругом є холодна вода навіть. Наприклад Київський майдан, ніколи не було
Богдан Сташинський Показати IP 26 Липня 2019 15:20
Цілодобово у Луцьку гарячої води немає !!!
1лучанка Показати IP 26 Липня 2019 15:39
надана у статті інфо не відповідає дійсності, оскільки в Луцьку в більшості багатоповерхівок подача гарячої води припиняється о 22.00. Цілодобово гаряча вода НЕ подається!
123 Показати IP 26 Липня 2019 16:03
Цілодобово, ага...
Люди Показати IP 26 Липня 2019 17:26
Але брешуть!!! В Луцьку немає цілодобово води гарячої!!!!Чому ви брешете?
Гоцул Показати IP 26 Липня 2019 18:52
Автор - що ви курили ???
Наталка Показати IP 26 Липня 2019 22:09
на сайті ДКП "Луцьктепло" розміщено рішення виконкому Луцької міської ради від 03.02.2016 р.№ 53-1, відповідно до якого подача горячої води здійснюється з 6.00 до 22.00 (підпис Микола Романюк), до цього часу ніхто це рішення не переглядав
Max Показати IP 27 Липня 2019 09:00
В автора стоїть бойлер?
Неважно Показати IP 29 Липня 2019 02:21
Серйозно автор напевно щось випив алкогольне або живе з бойлером
Лінка Показати IP 30 Липня 2019 22:27
Коли вже буде гаряча вода? 29 обіцяли, що буде.