USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85

Волейбольна Ліга Європи: надважка перемога лучанок. ФОТО

25 Жовтня 2012 09:38
Луцька команда «Континіум-Волинь-Університет» переграла італійську «П'яченцу» в першому матчі 1/16 фіналу Кубка Європейської конфедерації волейболу, який є аналогом футбольної Ліги Європи. Аби визначити переможця, суперникам довелося зіграти п'ять партій.

Поєдинок відбувся 24 жовтня в обласній ДЮСШ.

Приємно відзначити, що зал школи був наповнений глядачами вщент, а лучани забезпечили своїй команді достойну підтримку, особливо після «переломної» другої партії.

Саме на цьому етапі гри підопічні Богуслава Галицького, мабуть, відчули, що можуть обіграти гостей, бо першу вони програли італійкам - 17:25.

У другій партії лучанки довгий час пасли задніх, доки не зрівняли рахунок, а потім вирвали ініціативу з рук «П'яченци» і набрали 25 очок проти 21 в суперниць.

Особливо запам'ятався розіграш м'яча, коли на табло висвітилося 22:21 і подавали наші. Сфера перетнула сітку кільканадцять разів, а волейболістки з обох команд рятували м'яча від виходу за межі майданчика в, здавалося, ситуаціях, коли врятувати його було неможливо. Зрештою, м'яч доторкнувся італійської частини поля і лучанки закріпили перевагу.

Гості зібралися і виграли третю партію, але відчувалося, що підопічні Галицького вивчили суперниць і знайшли їх слабкі місця. Четверту партію вони виграли у напруженій боротьбі з рахунком 25:21, а в п'ятій вже не дали гостям «спуску» - 15:13.

Тож перший поєдинок за українками, а доля протистояння вирішуватиметься в Італії.