Володимир-Волинському ТМО придбали додаткове медобладнання для боротьби з COVID-19
У КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» придбали сучасний апарат штучної вентиляції легень та 20 концентраторів кисню.
Про це повідомляють у міській раді Володимира-Волинського.
Обладнання закупили за кошти державного бюджету, що надійшли у вигляді цільової субвенції в сумі 1 мільйон 850 тисяч гривень.
Фінансування виділили згідно з урядовою постановою №1099 від 11.01.2020 «Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
Отриману суму використають на забезпечення подання кисню до ліжок закладу охорони здоров’я, де надається стаціонарна медична допомога пацієнтам, захворілих коронавірусом.
На сьогодні у КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» для лікування хворих з COVID-19 розгорнули 80 ліжок. Задля боротьби з коронавірусом з медичного персоналу задіяли 120 осіб.
У медичному закладі є 68 кисневих точок та 14 апаратів ШВЛ, 6 із яких використовуватимуть для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють у міській раді Володимира-Волинського.
Обладнання закупили за кошти державного бюджету, що надійшли у вигляді цільової субвенції в сумі 1 мільйон 850 тисяч гривень.
Фінансування виділили згідно з урядовою постановою №1099 від 11.01.2020 «Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
Отриману суму використають на забезпечення подання кисню до ліжок закладу охорони здоров’я, де надається стаціонарна медична допомога пацієнтам, захворілих коронавірусом.
На сьогодні у КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» для лікування хворих з COVID-19 розгорнули 80 ліжок. Задля боротьби з коронавірусом з медичного персоналу задіяли 120 осіб.
У медичному закладі є 68 кисневих точок та 14 апаратів ШВЛ, 6 із яких використовуватимуть для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.