• USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50

«Волинь» мінімально здолала житомирське «Полісся»

26 Жовтня 2020 17:59
Завдяки єдиному голу в середині другого тайму луцька «Волинь» мінімально перемогла житомирське «Полісся» – 1:0.

Матч 9 туру відбувся на стадіоні «Авангард» 26 жовтня.

У першому таймі жодна з команд не мала великої кількості моментів. На початку гри лучани заробили кілька штрафних, але нічим небезпечним вони не закінчилися.

У «Волині» можна згадати момент з добиванням Оринчака після штрафного – вище воріт. Той же Оринчак пробивав головою після навісу, але влучив у гравця суперників, заробивши кутовий.

Натомість житомиряни відповіли небезпечним ударом зі штрафного наприкінці тайму, але пробили вище воріт. Тож перший тайм завершився з нулями на табло.

У другому таймі «Волинь» мала кілька моментів. Проте взяття воріт відбулося на 72 хвилині – Оринчак підхопив м‘яч та потужно з-за меж карного майданчика в кут воріт – 1:0.

Після цього забивати могли обидві команди, але в підсумку «Волинь» зберегла переможний рахунок – 1:0.

Вже невдовзі очікуйте фоторепортаж з матчу на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.