USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинь за рівнем зарплати на четвертому місці з кінця

30 Листопада 2021 20:33
Середня заробітна плата в Україні у жовтні складала 14 045 гривень. Проте на Волині вона була значно нижчою – 11 517 гривень.

Про це свідчать дані Державної служби статистики.

Відповідно до повідомлення Головного управління статистики в області, середня заробітна плата (номінальна) штатного працівника складала у жовтні 11 517 гривень, що в 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 гривень).

Порівняно з вереснем 2021 року розмір середньої заробітної плати зменшився на 1,4%, а за останні 12 місяців, відносно жовтня 2020-го, збільшився на 16,8%.
Проте якщо порівнювати із зарплатами в інших регіонах, то Волинь вже не перший рік перебуває наприкінці списку. Менший розмір зарплати лише у Херсонській (11 471 гривень), Кіровоградській (11 457 гривень) та Чернівецькій (10 878 гривень) областях. Таким чином, Волинь вчергове у ТОП-5 областей з кінця за рівнем зарплати у країні.
Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Водовоз Показати IP 30 Листопада 2021 20:50
Статистика для статистики, а реалии, ой как далеки !!!
Andrij Показати IP 30 Листопада 2021 22:18
А у кого яка зарплатня реальна, я посну з себе а ви продовжите: Iнженер машинобудування-18.000грн
Петро до Andrij Показати IP 30 Листопада 2021 23:15
Дарма тобі її платять, якби мав освіту - міг би й прочитати що мова йде не про твій оклад, а про СЕРЕДНЮ зарплату на Волині. (дехто отримує і 70 тис грн чистими, з вже вирахуваними податками). Це як температура в лікарні разом з моргом.. В середьому - нормальна. Чим більше зарплата в окремих особин від середньої, тим більше людей отримує злиденну зарплатню, це хоч доходить?
Петро до Andrij Показати IP 30 Листопада 2021 23:36
А може пішов ти?
Andrij до Петро Показати IP 1 Грудня 2021 09:22
Заздрiсть притаманна людям з хворою психiкою i гнилою душею. Посиди може на туалетi-може краще буде, злиденний ))))
ABC Показати IP 1 Грудня 2021 01:27
Зате ціни на житло вищі ніж у Рівному та більшості інших обласних центрів.
Анонім до ABC Показати IP 1 Грудня 2021 09:19
Ціни на житло залежать від пропозицій! а це підтверджує .що Луцьк дуже мало будує доступного житла!
Олена Показати IP 1 Грудня 2021 06:35
Вчитель 8000
Анонім Показати IP 1 Грудня 2021 09:20
медсестра-6500
цікавий Показати IP 1 Грудня 2021 09:43
Покажіть середню зарплату чиновників органів місцевого самоврядування, прокуратури, судів, держадміністрацій (по кожному окремо). Та не так погано вони живуть, на європейському рівні!