• EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

«Волинь» на останніх секундах вирвала нічию у «Балкан»

15 Вересня 2019 20:24
Луцька «Волинь» на домашньому полі на останніх секундах вирвала нічию в команди з Одещини «Балкани» - 2:2.

Матч 9 туру Першої ліги чеспіонату України з футболу відбувся 15 вересня на луцькому стадіоні «Авангард».

На 15 хвилині команда з Одещини «Балкани» відкрила рахунок у матчі: гол з пенальті забив Златов.

А на 37 хвилині Паламар замкнув передачу партнера, зробивши рахунок 0:2 на користь гостей.

У другому таймі лучани насіли га ворота «Балкан» та зусиллями Пономаря на 67 хвилині відіграли один гол - 1:2.

А в додатковий час Кожанов заробив пенальті, яке реалізував Бартулович, вирвавши нічию для своєї команди - 2:2.

Вже невдовзі очікуйте на електронних сторінках Інформаційного агентства Волинські Новини розширений репортаж з матчу.