USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

«Волинь» у серії пенальті перемогла вінницьку «Ниву» та вийшла в 1/16 Кубка України

18 Серпня 2021 20:17
Луцька «Волинь» у серії пенальті перемогла вінницьку «Ниву» на виїзді в серії пенальті (3:5) та вийшла в 1/16 Кубка України. Основний час та овертайми закінчилися з рахунком 1:1.

Вже на 4 хвилині «Волинь» могла пропустити – арбітр призначив пенальті за фол на нападнику «Ниви» у штрафному, однак Загорулько з точки пробив над поперечиною.

А ось «хрестоносці» свій удар з одинадцяти метрів реалізували – Назарій Богомаз пробив воротаря вінничан та відкрив рахунок.

Мінімальна перевага лучан трималася до 89 хвилини, коли господарі зрівняли рахунок та перевели гру в овертайм. У двох п’ятнадцятихвилинках команди не забивали, тож вимушені були бити пенальті.

А з позначки влучнішими були волиняни (3:5), які й пройшли в 1/16 Кубка України.