• USD 39.75 40.09
  • PLN 9.72 9.92

«Волинь» зіграла внічию з «Альянсом»

23 Квітня 2021 19:02
Луцька «Волинь» двічі відігрувалася під час матчу з «Альянсом» з Липової Долини. У результаті гри нічия – 2:2.

Матч 23 туру Першої ліги відбувся 23 квітня на стадіоні «Авангард».

Вже на старті гри Оринчак забив, але арбітр помітив у моменті із взяттям воріт порушення правил та відмінив гол. У волинян також головою бив Чачуа, кілька дальніх спроб мав Протасов, але всі вони закінчилися нічим.

Натомість на 36 хвилині «Альянс» скористався першим своїм моментом – Руслан Пісний замкнув навіс партнера – 0:1. Проте радість гостей була недовгою: арбітр зафіксував порушення правил на Чачуа у штрафному «Альянса» і призначив пенальті, яке реалізував Оринчак – 1:1.

У другому таймі на 72 хвилині Ярошенко класно пробив зі штрафного та вивів «Альянс» вперед – 1:2.

Але невдовзі Оринчак знову забив з пенальті, зрівнявши рахунок – 2:2.

У підсумку матч завершився результативною нічиєю.

Вже завтра очікуйте фоторепортаж з матчу на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.