Волинянка стала другою в Україні на конкурсі наукових робіт
Юна науковиця з Волині Юлія Павлюк брала участь у всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт слухачів Малої академії наук України.
Конкурс тривав з 5 по 8 листопада, пише Район.Стара Вижівка.
Протягом минулого навчального року відбулись два його етапи – районний і обласний, а завершальний у столиці мав пройти у квітні. Проте через карантин фінал змагань юних науковців перенесли на осінь.
Він став одним із найбільших серед усіх дійств в Україні в онлайн форматі і наймасштабнішим – серед наукових. Варто лише зауважити, що організатори зафіксували близько півмільйона підключень і переглядів трансляції за день. Ведучими на оголошенні результатів стали солісти гурту «Танок на майдані Конго».
Уже третій рік поспіль право представляти Волинь у секції «Фольклористика» на всеукраїнському рівні здобула старовижівчанка Юлія Павлюк. Обидва рази перед цим вона ставала призеркою конкурсу: у 2018-му – 2 місце, торік – два «срібла» за роботу у двох секціях.
8 листопада випускниця старовижівської школи-гімназії, яка нині вже є першокурсницею столичного Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова, повторила свій успіх і знову виборола друге місце в Україні.
Журі високо відзначило дослідження Юлії «Примовки в родинній обрядовості Старовижівщини», керівницею якого виступила вчителька української мови та літератури Оксана Коваль.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Конкурс тривав з 5 по 8 листопада, пише Район.Стара Вижівка.
Протягом минулого навчального року відбулись два його етапи – районний і обласний, а завершальний у столиці мав пройти у квітні. Проте через карантин фінал змагань юних науковців перенесли на осінь.
Він став одним із найбільших серед усіх дійств в Україні в онлайн форматі і наймасштабнішим – серед наукових. Варто лише зауважити, що організатори зафіксували близько півмільйона підключень і переглядів трансляції за день. Ведучими на оголошенні результатів стали солісти гурту «Танок на майдані Конго».
Уже третій рік поспіль право представляти Волинь у секції «Фольклористика» на всеукраїнському рівні здобула старовижівчанка Юлія Павлюк. Обидва рази перед цим вона ставала призеркою конкурсу: у 2018-му – 2 місце, торік – два «срібла» за роботу у двох секціях.
8 листопада випускниця старовижівської школи-гімназії, яка нині вже є першокурсницею столичного Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова, повторила свій успіх і знову виборола друге місце в Україні.
Журі високо відзначило дослідження Юлії «Примовки в родинній обрядовості Старовижівщини», керівницею якого виступила вчителька української мови та літератури Оксана Коваль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Лучанка
Показати IP
12 Листопада 2020 10:21
Розумаха!
Так тримати!
У Любешівській громаді призупинять роботу сім дитсадків
Сьогодні 11:47
Сьогодні 11:47
Як фен-щітка допомагає сушити й укладати волосся вдома?
Сьогодні 11:30
Сьогодні 11:30
Росіяни вночі запустили по Україні сім «Іскандерів» і майже 200 ударних дронів. Є постраждалі
Сьогодні 11:13
Сьогодні 11:13
Opel не пропустив Nissan: у Луцьку на Кравчука – ДТП
Сьогодні 10:57
Сьогодні 10:57
«Тобі ніхто не допоможе, мама за 600 км»: у елітному дитячому таборі в Україні спалахнув скандал
Сьогодні 10:40
Сьогодні 10:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.