Волинянці, яка здобула «золото» на Чемпіонаті України, ніде тренуватися
Волинська спортсменка Ірина Климець, яка здобула золото у метанні молота на Чемпіонаті України з легкої атлетики, метнувши молот на понад 71 метр, не має де тренуватися.
Про це під час пленарного засідання чергової 62-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 25 вересня, повідомив депутат Ігор Поліщук.
Так, обранець громади попросив колег у межах розподілу коштів із депутатського фонду виділити 25 тисяч 700 гривень на організацію тренувального процесу волинської чемпіонки Ірини Климець
«На жаль, людина, попри її заслуги, навіть не має де тренуватися. Тому прошу виділити кошти з депутатського фонду на забезпечення умов для тренувального процесу спортсменки», - звернувся обранець громади до депутатів.
Нагадаємо, під час Чемпіонату України, що відбувся на Луцькому стадіоні «Авангард» 21-23 серпня, волинська спортсменка Ірина Климець метнула молот на 71 метр 8 сантиметрів. Варто зазначити, що волинянка єдина серед жінок метнула молот за 70 метрів, представниця Херсонщини Ірина Новожилова, яка стала другою, метнула молот на 65 метрів 34 сантиметри.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час пленарного засідання чергової 62-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 25 вересня, повідомив депутат Ігор Поліщук.
Так, обранець громади попросив колег у межах розподілу коштів із депутатського фонду виділити 25 тисяч 700 гривень на організацію тренувального процесу волинської чемпіонки Ірини Климець
«На жаль, людина, попри її заслуги, навіть не має де тренуватися. Тому прошу виділити кошти з депутатського фонду на забезпечення умов для тренувального процесу спортсменки», - звернувся обранець громади до депутатів.
Нагадаємо, під час Чемпіонату України, що відбувся на Луцькому стадіоні «Авангард» 21-23 серпня, волинська спортсменка Ірина Климець метнула молот на 71 метр 8 сантиметрів. Варто зазначити, що волинянка єдина серед жінок метнула молот за 70 метрів, представниця Херсонщини Ірина Новожилова, яка стала другою, метнула молот на 65 метрів 34 сантиметри.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Психопланетарій, Лип
Показати IP
25 Вересня 2019 17:52
Як немає де тренуватися. Біля річки Стир, особливо вздовж вул. Набережна цілий кілометр поля, нехай кидає свій молот: туди і назад, туди і назад.
вася Олика ПЛ до Психопланетарій, Лип
Показати IP
25 Вересня 2019 18:26
Так точно !!! І на тому березі є ще 3 ГА !!!
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.