• EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Волиняни вибороли три медалі на Кубку світу з веслування на байдарках та каное

18 Травня 2021 15:14
14-16 травня 2021 року в Сегеді відбувся етап Кубку світу з веслування на байдарках і каное. На змаганнях веслувальники збірної України завоювали 10 медалей – 2 золоті, 3 срібні, 5 бронзових та посіли друге місце в Кубку націй, набравши 685 залікових очок.

Високими результатами на етапі Кубку світу відзначилися веслувальники Волині, здобувши 3 медалі – 2 бронзові та 1 срібну, інформує пресслужба Управління у справах молоді та спорту ОДА.

Дві нагороди завоювала учениця ВОШВСМ Марія Повх. Срібну медаль спортсменка здобула у байдарці-одиночці на дистанції 500 м, з результатом 1.56.86.

Бронзову нагороду Марія Повх виборола у байдарці-двійці на дистанції 200 м мікс у парі з Іваном Семикіним з Київської області, за час 35,49. Тренують призерку Шевчук А.Б. та Повх Р.Ф.

Бронзову медаль здобув вихованець ВОШВСМ Андрій Рибачок у каное-двійці на дистанції 500 м в парі з Віталієм Вергелесом з Львівщини, з результатом 1.42,95. Тренують спортсмена Семенюк Ф.І. та Повх Р.Ф.

У байдарці-двійці на олімпійській дистанції 500 м Марія Повх у парі з Марією Кічасовою-Скорик посіли 6 місце. Також 6 позицію посіли Юрій Вандюк та Міщук Тарас у каное-двійці на олімпійській дистанції 1000 м.

Нагадаємо, що Марія Повх здобула олімпійську ліцензію та готується до участі в Олімпійських іграх у Токіо.