USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинянин незаконно віз підводою через кордон 14 мішків сала

17 Березня 2016 11:29
Сьогодні вночі прикордонники Луцького загону неподалік населеного пункту Перешпа затримали жителя прикордоння, який на підводі намагався незаконно перемістити до Білорусі 14 мішків сала та 2 мішки з трикотажем.

Під час затримання чоловік намагався втекти, однак прикордонний патруль його перехопив. Документів при собі ніяких не мав.

Про затримання було проінформовано білоруських колег.

Наразі здійснюються заходи із встановлення інших можливих осіб, які причетні до цього правопорушення, вантаж доставили на прикордонний підрозділ, а на затриманого оформлені процесуальні документи не тільки за порушення прикордонного режиму й за спробу порушення державного кордону, а й за злісну непокору законним вимогам співробітників Держприкордонслужб
и.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Читач Показати IP 17 Березня 2016 12:31
Це капець. Справою займеться особисто шпокін. Порошком та аваков будуть пильно стежити за розслідуванням, адже зловмисник мусить понести покарання і не втекти від правосуддя
Андрій Показати IP 17 Березня 2016 13:12
А те що вагонами розкрадають державу! Куди таможня дивиться???Тим кому можна то наші прикордоники не бачать?А ловлять бідних людей які виживають у цій державі!
Андрій! Показати IP 17 Березня 2016 13:15
А те що наші держслужбовці розкрадають куда таможня дивиться?
Анонім Показати IP 17 Березня 2016 13:17
Верніть українське сало назад в Україну!
капець Показати IP 17 Березня 2016 16:29
а чого мовчать про 1. 5 тонни бурштину затриманого поляками??
Greta до капець Показати IP 17 Березня 2016 16:37
У Держприкордонслужбі пояснили, чому не перевіряли вантажівку з бурштином на Волинській митниці http://www.volynnews.com/news/extreme/yak-vantazhivku-z-15-tonnamy-burshtynu-propustyly-cherez-yahodyn/
бе ?? Показати IP 17 Березня 2016 17:23
украінці мало не залишились без " золотовалютного запасу "! слава прикордонникам слава митникам!!!
поц Показати IP 17 Березня 2016 21:53
усьо добре ,народ працює