USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Волинянина покарали за ухилення від сплати аліментів на дитину

18 Червня 2025 21:40
За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Володимирської окружної прокуратури суд визнав судимого уже до цього 44-річного жителя Володимира винуватим у злісному ухиленні від сплати аліментів.

Про це повідомляє Волинська обласна прокуратура.

Встановлено, що із травня 2021 до листопада 2023 року горе-батько заборгував на утримання доньки майже 45 тисяч гривень.

Читати ще: Щоб не йти на війну? Лучанин хоче відібрати дитину в ексдружини та подав на аліменти

Йому призначено покарання у вигляді одного року та шести місяців обмеження волі.

Утім від обов’язку сплатити кошти на утримання дитини це чоловіка не звільняє.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus