USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинський Держгеокадастр віддав землі ексдепутату та його родичам

10 Лютого 2021 20:40
На Волині 6 людей в рекордно короткі терміни отримали від Держгеокадастру дозволи на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок – кожна по 2 гектари.

Про це йдеться у наказах від 10 лютого, які підписав начальник управління Держгеокадастру Володимир Боярчук, передає t1.ua.

6 осіб отримали документи на 12 гектарів землі на території Печихвостівської сільради. Звернемо увагу, що у цьому переліку є родичі. Тобто Держгеокадастр вчергове демонструє непослідовність. Пересічні громадяни роками чекають на виділення паїв, а в цього випадку родичам після написання заяви оперативно видали дозволи.

«Щасливими власниками ділянок» стали – Гарусь Наталія Євгенівна, Гарусь Володимир Сергійович, Клемба Лілія Петрівна, Клемба Віталій Богданович, Клемба Дмитро Віталійович, Маркін Олексій Сергійович.

Продали землю, на якій мешканці села Стрільче обробляють городи, а «щасливчиком», як виявилося, стала родина Клемби Віталія, який минулу каденцію був заступником голови Горохівськоі районної ради Тараса Щерблюка.

Зауважимо, що ці рішення розходяться з державною політикою. Раніше керівництво Держгеокадастру України відзвітувалося міністру АПК Роману Лещенку про те, що указ Президента «Про передачу землі громадам» виконано на відмінно, та земля тепер належить громаді. Проте, як бачимо, керівництво волинських земельників і далі розпоряджається землями громади.

Нагадаємо, раніше 9 громадян теж отримали фактично за день відповідні дозволи на ділянки в Шацькому районі. Площа кожної – 2 гектари. Місцева громада виступила проти такого рішення, адже на виділених ділянках, ймовірно, знаходяться промислові запаси будівельного піску.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Юхимчук Роман Показати IP 10 Лютого 2021 20:58
Купили Щерблюка, борця з кадастром за горохівську землю, в нього там ферма в Печихвостах
Вуха з Винниченка Показати IP 10 Лютого 2021 21:03
Кажуть, що Боярчука жінка вже дала аванс за квартиру в Яровиці трикімнатну на 100 квадратів. Ще таких два місяці і на ремонт з меблями зароблять.
Ліда до Вуха з Винниченка Показати IP 10 Лютого 2021 21:55
Та то вроді вона йому не жінка
Правда Показати IP 10 Лютого 2021 21:06
Невже ви до цього часу не знаєте хто такий Боярчук ...., він на свого тата протокол складав )))
Луцька РДА до Правда Показати IP 10 Лютого 2021 21:16
Він коли працював державним реєстратором, на Ковельській, то без 300 грн. палець об палець не вдарить. Зара вже фігура ! По 800$ за гектар !!!
То є Львів Показати IP 10 Лютого 2021 21:27
Як боярчук дав 6 наказів то вже резонанс, а як товариш поляков і микичак роздали за день усю мервинську сільську раду (200 наказів по 2 га) в одні руки і усю берегову лінію о. Світязь на жителів жовківщини то це нічого, і в межах норми.
Факт до То є Львів Показати IP 10 Лютого 2021 21:56
Так іх тому і звільнили, а цей нажратись не може
Село до То є Львів Показати IP 11 Лютого 2021 19:14
Прикро, що селяни наївні чекають місяцями, їм кажуть ще на розгляді, а ця с олоч приймає накази.
Олена ланевич Показати IP 10 Лютого 2021 21:43
Як жителька Яровиці стверджую, що Володимир Аркадійович це достойна та порядна людина. А ці усі статті, це не що інше, як інформаційна війна, яку штучно створюють львівські, бо ще не усю мерву і світязь роздали.
Роман Юхимчук Показати IP 10 Лютого 2021 21:48
Необовязково мною підписуватися,я можу й сам прокоментувати;Щерблюкова ферма мене не цікавить; Принаймні Щерблюк хочаб на мітинг приіздив,на відміну всіх інших "щурів" Горохівських і Волинських!Всім анонімам привіт!
Ghost до Роман Юхимчук Показати IP 11 Лютого 2021 00:16
Підгоріло в Романа, хочаб визнав, що насправді є земельний рішала
Горохів Показати IP 10 Лютого 2021 22:24
Щерблюк коропціонер буди сидіти в тюрмі!!!! Продажна скотина !!!
Анонім Показати IP 11 Лютого 2021 14:01
І за тих, хто розкрадає землі звичайних людей йти брати в руки зброю і вбивати людей які б вони не були????? Краще вовк який він є ніж вовк в овечій шкурі!!!
онунім до Анонім Показати IP 11 Лютого 2021 19:23
де коми, Лєбовскі?
Село Показати IP 11 Лютого 2021 19:24
Коли кажуть кнопка не працює, ваша заява ще на розгляді, і підписувати накази в лютому місяці - це злочин проти простого народу