USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Волинський нардеп – проти введення касових апаратів для малого бізнесу

4 Жовтня 2019 13:11
Народний депутат Ігор Гузь не голосував за законопроєкт №1053-1, який зобов’язує представників малого бізнесу використовувати касові апарати і програмні реєстратори розрахункових операцій. На його думку, це не мотивуючий фактор для здійснення підприємницької діяльності. Однак більшістю голосів закон прийняли, інформує пресслужба нардепа.

3 жовтня у порядок денний внесли проєкт Постанови про скасування рішення Верховної Ради, що передбачає внесення змін у ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Ігор Гузь - серед тих парламентарів, хто голосував за скасування ухваленого закону. Однак рішення не прийнято.

Внесені зміни передбачають, що споживачі контролюватимуть проведення розрахункових операцій продавцями чи надавачами послуг через РРО. Натомість продавцям спростили користування РРО, але посилили відповідальність за відмову їх використовувати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
valdis peish Показати IP 4 Жовтня 2019 13:37
Ігор починаю тебе поважати за твоі переконання
Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2019 13:55
Давно пора впрвадити касові апарати, буде видно їх реальний дохід і сплата податків, а то постійно прибідняються
Анонім Показати IP 4 Жовтня 2019 13:56
Нічого і ніколи в цій державі не буде,коли одні будуть розкрадати бюджет, а паразитарна частина суспільства - базарні бариги не платити податків
Лучанин до Анонім Показати IP 4 Жовтня 2019 17:08
А я все думав хто розкрадає бюджет? А це виявляється базарніки. Ось тепер заживемо
Дідо Показати IP 4 Жовтня 2019 14:09
Я за обов’язковісь апаратів! Подивишся дохід бариг від підприємницької діяльності в 50 тищ. грн.за рік то розумієш скіко в тіні та необлікових доходів. Тож гасло - "розпочни з себе" є обов.язковим для всіх!!!
Тор до Дідо Показати IP 4 Жовтня 2019 17:04
Дідо, а чого сам не почнеш барижити, і стати багатієм? А я знаю чому. Тому що лежати на дивані, і заздрити іншим легше ніж спробувати щось заробити своїми руками чи головою.
Анонім до Тор Показати IP 4 Жовтня 2019 17:32
Це не заробляння головою чи руками. Ця діяльність з назвою "Обмани ближнього свого".
укр Показати IP 4 Жовтня 2019 17:27
весь світ працює з касовими .Ви ж хочете в Європу