Ворог завдав дев'яти авіаударів по Краматорську, десятеро поранених

Сьогодні 17:33
Сьогодні російські війська завдали дев'яти авіаударів по Краматорську.

Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін, передає Укрінформ.

«Ворог завдав по місту дев'яти ударів, попередньо – авіабомбами ФАБ-250 з модулями УМПК. Станом на 15:30 відомо про 10 поранених цивільних», – написав Філашкін.

Унаслідок авіаударів пошкоджено 22 багатоквартирні будинки, торговельні об’єкти, бібліотеку та критичну інфраструктуру. Інформацію щодо частини місць влучань і остаточних наслідків ще уточнюють.

Читати ще: Війська РФ атакували будівництво логістичних складів під Житомиром, є постраждалий

На одному з об’єктів рятувальники продовжують гасити пожежу. Комунальні служби працюють на місцях, прибирають уламки та ліквідовують наслідки ударів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus