«Воїни мають відчувати, що їх підтримують в тилу»: мешканці геріатричного пансіонату у Луцьку допомагають ЗСУ
Мешканці Луцького геріатричного пансіонату в арттерапевтичному кабінеті виготовляють окопні свічки, б’ють горіхи для сухпайків та плетуть кікімори.
Про це Суспільному Волині розповіла психологиня пансіонату Лариса Кусик.
З її слів, нині волонтерить вся країна і мешканці Луцького геріатричного пансіонату теж вирішили долучитись до допомоги військовим.
«Під час цієї роботи, коли руки працюють, я намагаюся мотивувати людей, заспокоїти, ми обговорюємо всі питання пов’язані з війною», – говорить психологиня.Зі слів керівниці закладу Алли Гнатюк, у Луцькому геріатричному пансіонаті проживають 184 людини, з них 50 – переселенці.
Зоя Богачова у закладі проживає майже місяць. 73-річна жінка приїхала з Курахового Донецької області. Пенсіонерка разом з іншими мешканцями пансіонату допомагає українським військовим. Каже: ця робота відволікає і заспокоює.«Треба кікімори – допомагали робити з ниток, горіхи треба бити на сухпайки – били, нині робимо окопні свічки», – розповідає житель геріатричного пансіонату Віталій Сасюк. Додає: воїни мають відчувати, що їх підтримують в тилу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Суспільному Волині розповіла психологиня пансіонату Лариса Кусик.
З її слів, нині волонтерить вся країна і мешканці Луцького геріатричного пансіонату теж вирішили долучитись до допомоги військовим.
«Під час цієї роботи, коли руки працюють, я намагаюся мотивувати людей, заспокоїти, ми обговорюємо всі питання пов’язані з війною», – говорить психологиня.Зі слів керівниці закладу Алли Гнатюк, у Луцькому геріатричному пансіонаті проживають 184 людини, з них 50 – переселенці.
Зоя Богачова у закладі проживає майже місяць. 73-річна жінка приїхала з Курахового Донецької області. Пенсіонерка разом з іншими мешканцями пансіонату допомагає українським військовим. Каже: ця робота відволікає і заспокоює.«Треба кікімори – допомагали робити з ниток, горіхи треба бити на сухпайки – били, нині робимо окопні свічки», – розповідає житель геріатричного пансіонату Віталій Сасюк. Додає: воїни мають відчувати, що їх підтримують в тилу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги
Сьогодні 22:40
Сьогодні 22:40
Сім ліцеїв на Волині отримають кошти від держави на навчальні кабінети та лабораторії
Сьогодні 22:21
Сьогодні 22:21
Показали відео підпалу будівлі Господарського суду у Луцьку. Медіа повідомило про затримання двох підозрюваних
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
У Луцьку на Відродження авто збило курʼєра Glovo
Сьогодні 21:23
Сьогодні 21:23



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.