USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Вулицю Чернишевського у Луцьку пропонують перейменувати на честь міста-партнера

21 Травня 2019 11:49
Берестейською може стати вулиця Чернишевського у Луцьку.

Про це йшлося під час засідання комісії з питань впорядкування назв вулиць міста 21 травня.

Члени комісії розглянули звернення управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності міськради щодо перейменування однієї з вулиць міста на вулицю Брестську. Так, у 2019 році Брест святкуватиме тисячоліття від заснування міста. Це місто є партнером Луцька. Делегації з Бреста відвідують заходи у Луцьку, відбуваються спільні спортивні турніри у двох містах, триває співпраця в галузі освіти гімназії №4 з Брестом, білоруські школярі відвідали святкування Дня Європи у Луцьку.

Для перейменування члени комісії пропонували обрати одну з вулиць Луцька, що названі на честь російських діячів. Голова комісії Микола Федік запропонував перейменувати вулицю Чернишевського на Берестейську (за історичною назвою Бреста).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
моска львов Показати IP 21 Травня 2019 11:58
Придурок - мiсто називаеться Брест, а не Берестья ...
ТТ до моска львов Показати IP 21 Травня 2019 13:16
Давня назва Бреста Берестя Бере́стя (Бе́ресть, Брест, колишній Брест-Лито́вськ — місто на південному заході Білорусі, адміністративний центр Берестейського району та Берестейської області. Згадуване в 1017, як місто древлян. Відоме головно Берестейською унією 1596 року та Берестейським миром 1918 року.
Клава Показати IP 21 Травня 2019 12:02
а пров. Брестський в районі бази Вопаку по К. Савура ?..
опа Показати IP 21 Травня 2019 12:02
Звертаюсь до всіх, хто крім перейменувань нічого корисного не робить! Займіться реальними справами які потребують вирішення!!!
Коні Показати IP 21 Травня 2019 12:42
Вже задовбали з тими вулицями, лишіть в спокої ту Чернишевського! Набережну в порядок приведіть! Соромно!
ще не зовсім свідоми Показати IP 21 Травня 2019 14:05
А яким вже боком Чернишевський до російської анексії Криму та війни на Донбасі. Чим він свідомим завинив?
К.лучанин Показати IP 21 Травня 2019 14:19
Той Федік, що зовсім без клепки, розум втратив? Для чого перейменовувати Чернишевського? Жителі вул. Чернишевського покажуть йому де раки зимують! Я колись за Федіка голосував, а тепер побачив що він як депутат нічого НЕ ВАРТИЙ !!!!