USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Вусенко не хоче залишати посаду секретаря міськради

15 Березня 2017 17:41
Порушенням законодавства Юлія Вусенко назвала намір головуючого Григорія Пустовіта підписати проект рішення про припинення її повноважень як секретаря міськради. Вона просила продовжити собі головування на сесії та стверджувала, що Григорій Пустовіт, як депутат, уповноважений депутатами головувати, може підписувати лише протоколи сесії.

З її слів, якщо він підпише рішення про припинення її повноважень, це буде кримінальною відповідальністю.

На це Григорій Пустовіт зауважив, що відповідно до пункту 16 статті 46 закону «Про місцеве самоврядування» він має право підписувати як протоколи сесії, так і рішення.

Юлія Вусенко зазначила, що Григорій Пустовіт «займається свавіллям, дурить людей у Луцьку» та намагається «злочинними способами захоплювати владу». Вона зазначила, що погоджується з рішенням голосування, але це, мовляв, не означає, що депутат має право підпису під рішенням.

На це Григорій Пустовіт зазначив, що розуміє, що поразка – справа болюча, але не треба переходити на особистості та займатися маніпуляціями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 15 Березня 2017 17:43
Ух! Нууу тепер уже заживемо!!
Анонім до Анонім Показати IP 15 Березня 2017 22:31
langsam aber sicher
Лучанка Показати IP 15 Березня 2017 17:47
Своїми емоція Вусенко сама себе здає...б"ється в конвульсіях
справедливий до Лучанка Показати IP 15 Березня 2017 18:23
Григорій Олександровичу, впевнено до перемоги. Дітей з рогаткою у відставку та до відповідальності!
Міша Показати IP 15 Березня 2017 21:17
Шановні депутати будь-ласка замкніться в міськраді всі разом , облийтеся бензином і запаліть сірник. Це єдина користь що ви зробите для міста! Я вважаю що така сума на бензин цілком логічно виділиться з бюджету міста. А ні ,то Лучани скинуться.
Сергій до Міша Показати IP 15 Березня 2017 22:05
Цілком підтримую, ато заїлися на одній людині, яке прагне продовжити справу покійного Романюка. Вона молодчина, до останнього трималася серед стаї тих гієн.
Анонім до Сергій Показати IP 15 Березня 2017 23:02
ага, трималась як п'явка на ср"ці
Анонім до Міша Показати IP 15 Березня 2017 22:25
купи собі квасного вогера і застрелься
Анонім Показати IP 15 Березня 2017 22:33
"ВУСЕНКО НЕ ХОЧЕ ЗАЛИШАТИ ПОСАДУ СЕКРЕТАРЯ МІСЬКРАДИ" - а прийдеться
Йопрст Показати IP 15 Березня 2017 23:00
Вас - заказали !!!
Йопрст Показати IP 15 Березня 2017 23:04
В планє- власти
Микола Показати IP 16 Березня 2017 00:02
Видно, непогано вусенко там було, раз так дереться за портфеля, її у двері-вона в вікно, от прикіпілась, ану до роботи реальної, хвости телятам крутити, от нечисть, хоч спали візьми.