USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Повноваження Вусенко пропонують припинити достроково

20 Лютого 2017 10:45
Депутати Луцької міської ради пропонують достроково припинити повноваження секретаря міськради Юлії Вусенко.

Про це стало відомо під час засідання міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту, 20 лютого.

Доповідати від комісії голова Микола Федік доручив Микиті Рабану. Він, своєю чергою, пояснив, відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування» пропонується достроково припинити повноваження секретаря міськради Юлії Вусенко.

Начальник юридичного відділу Олександр Рачков запитав про наслідки проекту рішення, бо, на його думку, може бути порушений принцип Конституції України про безперервність влади. Мовляв, хто виконуватиме обов’язки секретаря та міського голови, поки не виберуть нового.

У відповідь на це, Микита Рабан пояснив: підписання документів в частині виконавчих органів, зокрема, фінансового характеру, виконуватиме перший заступник. А ось сесійні засідання до обрання нового секретаря, додав депутат Ігор Поліщук, вестиме людина, яку спільно депутати визначать на сесійному засіданні.

Троє з чотирьох членів комісії підтримали проект рішення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 20 Лютого 2017 10:55
давно пора
Корінний лучанин Показати IP 20 Лютого 2017 10:56
НЕХАЙ ВУСЕНКО залишається на своїй посаді до виборів міського голови!!!! ДЕПУТАТИ , НЕ МУТІТЬ ВОДУ!!! Вас не для того обирали , що ви робили розбрат у раді!
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 20 Лютого 2017 13:21
відсторонення некомпетентної особи від виконання невластивих їй функцій - це не розбрат, а розсудливе рішення
Анонім Показати IP 20 Лютого 2017 10:56
Дійсно голову краще вибрати, а не призначати якщо не має тями.
Машка Показати IP 20 Лютого 2017 11:03
А що та вученко мішае комусь? Це ж такий Закон
777 Показати IP 20 Лютого 2017 11:25
Вусенко вже давно домовилась з Івахівим, так само як і Григоренко і Яковлев, щоб і далі "разделять и властвовать".
Всі чекали Показати IP 20 Лютого 2017 12:10
Тільки заголовок треба змінити, не депутати, а партія знаєте кого.
Свідомий Показати IP 20 Лютого 2017 12:23
Вже укропи заворушилися краще б такі депутати як Рабан їхали на Донбас а не бігали у палиці на побігеньках
555 Показати IP 20 Лютого 2017 13:21
Давно пора
Рубаха Показати IP 20 Лютого 2017 13:24
Ото поперло... Тепер бігають пройдисвіти і шукають до якої партії вчепитись, щоб мером стати. Яковлєв пересварився з усіма, і всі партійні кандидати вже визначені. Хоч бери до регіоналів чи до соціалістів просись.
Микита Показати IP 20 Лютого 2017 13:26
Постать Вусенко "набирає ваги", що дає змогу Їй бути потенційним кандидатом у мери, а УКРОПівцям, ясна річ, не подобається імовірне суперництво.
Вася Показати IP 20 Лютого 2017 13:55
А Івахів що такий перець болгарський? Що він тепер лізе знов вище голови?
Трапмт Показати IP 20 Лютого 2017 14:08
Хай йде на передні двері тролейбуса помагати виходити і входити
Мешканець Показати IP 20 Лютого 2017 17:26
Боротьба почалась за місце мера-а хто претендує?"Озвучте весь список,пожалуйста?"Бусурман Яковлєв,Григоренко-хлопець хоч куди,Вусенко-слабо...Бодя Шиба вже пригрів місце.Лідерів то немає.Приймаються ставки...Ставлю на Яковлева-1 до 5.
Никонор Показати IP 20 Лютого 2017 19:45
Нормальна кандидатура була б Пилипюка, професіонал, бізнесмен, гарна людина
Зможе, Показати IP 21 Лютого 2017 00:18
Треба обирати людину сьогоднішнього дня,а не вчорашніх хто і пороху не нюхав і спасся від призову посадою у мерії. Зверніть увагу на Тараса Літковця з універу Л. Українки. . Вчений. Рік воював в АТО.
Толя Показати IP 21 Лютого 2017 11:39
Перестаньте як баби сваритися, дайте дорогу молодим і розумним. Слухав Вусенко по телевізору, мудра жінка, хай рулить.
Приїхали Показати IP 21 Лютого 2017 22:48
Хай в машині і в хаті своїй порулить, бо там видно порядок, а то враження що дитина іграшку схопила, сидить в кріслі носом до стола дістає і ногами бовтає від радості, нехай пікірує назад до ВДУ і заліки за хабарі штампує і язиком там плеще. Ти вибрався з грязі в князі, але швидко князем стаючи ... Не забудь, щоб не наврочити ..., не вічні князі - вічний бруд. Авторитет 0. Хто її підтримує- дружбани, рідня і їх бабло. А ви зівахи-ворони чекайте свій сир вічно, поки лисиця вам буде підлещувати.