USD 27.20 27.34
  • USD 27.20 27.34
  • EUR 30.75 30.90
  • PLN 6.60 6.72

Вихованці луцького дитсадка насушили для бійців лікарських чаїв

В Луцьку вихованці дитячого садочку №17 «Жайворонок» зробили свій внесок у майбутню перемогу - передали бійцям на схід гостинець.

Це стало можливим завдяки спільної ініціативи адміністрації дитячого навчального закладу та організаторів проекту «Волонтерський інкубатор». Ініціатори проекту «Волонтерський інкубатор» – ГО «Переселенці Криму та Донбасу» за підтримки СНУ імені Лесі Українки. Проект реалізується за спільної підтримки Громадської ініціативи «Крим SOS» та фінансової підтримки «Stabilization Support Services».

Як зазначила координатор «Волонтерського інкубатора» Олена Якобсон, завдяки спільної ініціативи адміністрації дитячого садочку та організаторів проекту, в ДНЗ №17 «Жайворонок» зібрали неймовірну кількість домашньої консервації та лікувальних чаїв. Але цього дітям здалося замало і вони від себе ще додали малюнки та листи для солдат.

«Ми з дітками в садочку саджали лікарські рослини. Пізніше ми запропонували батькам принести домашні консерви, щоб передати бійцям на схід. Потім з рослин ми зробили лікарські чаї, які наші вихованці самі сушили, діти намалювали малюнки. Зараз зимою всі ці закрутки з чаями хлопцям будуть як раз у нагоді. Вони мають знати, що ми їх підтримуємо та вболіваємо за них» - говорить завідуюча ДНЗ № 17 «Жайворонок» Світлана Краля.

На питання, як діти реагують на подібні акції, Світлана Краля відповіла наступне: «В нашому маленькому садочку є 10 дітей, чиї батьки є учасниками бойових дій в зоні АТО. Зараз діти стали дуже дорослими, вони все усвідомлюють та їм не треба нічого пояснювати. В нас на заняттях вихователі питають діток: Чого б ви один одному побажали? І дуже страшно стає, коли маленька дитина відповідає: Миру!».

Усі смаколики та малюнки від діток ДНЗ №17 «Волонтерським інкубатором» було передано волонтерам «Волинь SOS». Як повідомила Тетяна Должко з «Волинь SOS», дещо з зібраного вже поїхало на схід до бійців 36 та 57 бригад.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...

Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Loading...
Система Orphus