USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Як Романюк призначив ексголову Горохівської РДА керівником філії центру зайнятості

27 Липня 2019 17:08
Юлія Гринчук, яку президент Володимир Зеленський звільнив з посади Горохівської районної державної адміністрації, швидко знайшла собі нове місце роботи на державній службі. Начальник Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк призначив її головою Луцької філії центру зайнятості.

Як повідомляє Волинська газета, раніше Юлія Юріївна трудилася директором школи № 24 у м. Луцьку. До цього від партії екс-президента невдало балотувалася в депутати луцької міськради. В жовтні 2014 р. очолювала Окружну виборчу комісію № 22 за квотою «БПП «Солідарність» із виборів народних депутатів України (розгорівся скандал через відмову виборчкому перерахувати голоси на кількох дільницях, у результаті чого Ігор Лапін із перевагою в 27 голосів переміг Ірину Констанкевич). А ще раніше – як голова жіночого крила Волинської ТОП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» проводила акцію читання казок українською в луцьких дитсадках...

За цікавим збігом обставин Роман Романюк у 2015 році очолив обласний осередок партії «БПП «Солідарність». Він відкрито почав підтримувати однопартійців, які порошували закон і пристоював своїх людей на різні посади.

Наприклад, голова центру зайнятості став на захист депутата-однопартійця з Луцької міської ради Петра Нестерука, який займався незаконним продажем контрафактного алкоголю.



Петро Нестерук, Роман Романюк, Микола Яручик

"Тепер же Роман Романюк, схоже, вирішив працевлаштувати звільнених президентом Зеленським голів РДА та інших чиновників від БПП, аби ті і далі могли «просиджувати штани» за державний кошт, а може й займатись корупцією на посадах", - пише видання Під Прицілом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Навуходоносор Показати IP 27 Липня 2019 17:11
В обойме. Непотопляемые. Замены таким нет.
Льоня Показати IP 27 Липня 2019 17:41
Інтимні послуги і хабарництво - кредо Романюка. Це відомо всім, а реакції ввд відповідних органів - нуль.
Їван Показати IP 27 Липня 2019 18:33
Все, шо не робиться, то робиться на краще. Мали вигнати одного порошенківця, а тепер зразу одним махом виженуть двох !
PRESS Показати IP 27 Липня 2019 18:34
Романюк - обмежена людина. І там катастрофічна, нічим не підтверджена самооцінка. Просто, повні штани амбіцій. Прямо зашкалює. Памятаю, коли у 14-му році мова зайшла про його призов в ЗСУ, він заявив журналісту, що "...потрібний тут, в Луцьку, Бо, як депутат міської ради, ще багато чого не зробив". Це заявила людина, яка нічого взагалі не зробила. Романюк - дрібязкова людина, залишена елементарного інтелекту. Але думка про себе найвища. Такі люди небезпечні для суспільства.
Однодумець до PRESS Показати IP 27 Липня 2019 21:05
Нічого добавити! Краще не скажеш! Гнати всіх!
Петро до PRESS Показати IP 29 Липня 2019 12:00
Це породження Гунчика, тож нехай за ним і мандрує, бо такий самий нелюд.
123 Показати IP 27 Липня 2019 19:21
Призначили на посаду людину яка взагалі нічого не робить тільки грається в компютері. На попередній посаді ніякого толку від неї не було...
Задовбало Показати IP 27 Липня 2019 21:13
Остання акція Романюка-відкриття перинатального центру. Він без запрошення приперся в супроводі двох леді:одна фоткала царя, а друга букет за ним носила. Перед журналістами він виперся в перші ряди гостей,намагаючись зробити вигляд трудяги, який втомився будувати цей довгобуд для людей, але він не поклав руки і зробив це. Потім він пошнирив по будівлі фоткаючись на фоні поважних гостей,депутатів, меценатів і через годину виклав цю свою муть у фейсбуці під соусом співучасника великої справи. Ганьба! Гнати в шию і копняками!
Луч Показати IP 27 Липня 2019 21:46
Люди не чіпайте бо ще звільнять і пропаде не само реалізувавшись і це буде на вашій совісті!
Рекомндую Показати IP 28 Липня 2019 00:08
На сайті Під прицілом ця ж стаття розміщена на 2 дні раніше. І тема в коментах вже повністю розкрита. Досить цікаві висвітлені факти. Рекомендую почитати
123 Показати IP 28 Липня 2019 00:13
Реально кругом і завжди, тільки не на роботі!!!
Цинічний ботанік Показати IP 28 Липня 2019 09:41
цікаво буде через місяці 2-3, коли ставленики різних порошенків, гройсманів, мартиняків на Волині будуть відвідувати центр зайнятості уже в новій ролі.
Читач Показати IP 29 Липня 2019 09:56
Просто цікаво. Чому про Романюка немає жодного позитивного відзива? Все настільки погано?
лучанка Показати IP 29 Липня 2019 13:36
Почитайте коменти "Під прицілом". Там не просто погано, там просто катастрофа!
Волинянка Показати IP 29 Липня 2019 13:48
Є багато позитивного сказати на захист Романюка...