Як у Луцьку працює резиденція Святого Миколая в укритті. Відео
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/12-07/373374/4bf5af0e8b134360.jpeg)
У Луцьку 6 грудня запрацювала резиденція Святого Миколая в укритті, яка розташована в центрі міста, на проспекті Волі, 2. Вхід у резиденцію, яка працюватиме до 10 грудня, безплатний.
Як розповів "Суспільному" організатор, директор міського молодіжного центру Юрій Семчук, резиденцію Миколая Чудотворця уже відвідали п'ять груп дітей. Потрапити сюди можна щоденно з 14:00 до 20:00.
У резиденції відвідувачі можуть поспілкуватися з Миколаєм та його помічниками, розказати їм вірші, написати листи з побажаннями та передати подарунки для дітей, які їх потребують. Для кожної групи дітей, каже Юрій Семчук, виділяють по годині."Зустрічають групу янголи. Якщо приходить мала кількість дітей, вони малюють, спілкуються, п’ють какао, заходять до Миколая, проводять з ним зустріч, розповідають вірші, отримують подарунки. Для великих груп передбачена ще руханка, активність для дітей", — каже організатор.
Читати ще: До вихованців Луцького навчально-реабілітаційного центру завітав святий Миколай із подарунками
Облаштували резиденцію в артгалереї "Образ", у підвальному приміщенні, де є дві зали, розповіла її засновниця Наталія Грабовецька. З її слів, тут одночасно можуть перебувати орієнтовно 100 людей."Ми знаходимося нижче рівня землі, над нами два поверхи. Приміщення, де діє резиденція, де буде зустрічати Миколай наших діток, має площу орієнтовно 45 квадратних метрів", — говорить лучанка.Прийшла в резиденцію на запрошення подруги лучанка Ірина Тиха разом з дворічною донькою Марійкою.
"Ми маємо ексклюзивну можливість у Луцьку відвідати резиденцію в такому атмосферному місці, з ангелами, Миколаєм і розвагами для діток. Марійка малювала, підходила до Миколая і отримала подаруночок", — поділилася лучанка.Приїхала відвідати резиденцію Миколая 9-річна Поліна Заріцька, яка навчається в Рожищенському ліцеї № 4.
"Я тут вперше, мені дуже подобається, що ми тут малювали. Тут дуже гарне, яскраве світло, і я з нетерпінням чекаю зустрічі з Миколаєм. Я вірю, що Святий Миколай захистить Україну та кожного воїна", — каже школярка.8-річна Анастасія Закрева розповіла, що і резиденція, і сам Миколай їй дуже сподобалися. Каже: приїде сюди ще наступного року.
"Ми робили картину спочатку, потім пішли на двір, а потім пішли до Миколая. Мені було дуже прикольно з ним зустрітися", — каже дівчинка.Резиденція Святого Миколая в укритті відкрилася у Луцьку торік, її відвідала понад тисяча дітей. Головна ідея полягала в тому, що зустрітися з Миколаєм дітям не завадить і повітряна тривога, розповів Юрій Семчук.
Цього року для відвідувачів луцької резиденції Миколая Чудотворця, додав організатор, підготували також тисячу подарунків від меценатів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів "Суспільному" організатор, директор міського молодіжного центру Юрій Семчук, резиденцію Миколая Чудотворця уже відвідали п'ять груп дітей. Потрапити сюди можна щоденно з 14:00 до 20:00.
У резиденції відвідувачі можуть поспілкуватися з Миколаєм та його помічниками, розказати їм вірші, написати листи з побажаннями та передати подарунки для дітей, які їх потребують. Для кожної групи дітей, каже Юрій Семчук, виділяють по годині."Зустрічають групу янголи. Якщо приходить мала кількість дітей, вони малюють, спілкуються, п’ють какао, заходять до Миколая, проводять з ним зустріч, розповідають вірші, отримують подарунки. Для великих груп передбачена ще руханка, активність для дітей", — каже організатор.
Читати ще: До вихованців Луцького навчально-реабілітаційного центру завітав святий Миколай із подарунками
Облаштували резиденцію в артгалереї "Образ", у підвальному приміщенні, де є дві зали, розповіла її засновниця Наталія Грабовецька. З її слів, тут одночасно можуть перебувати орієнтовно 100 людей."Ми знаходимося нижче рівня землі, над нами два поверхи. Приміщення, де діє резиденція, де буде зустрічати Миколай наших діток, має площу орієнтовно 45 квадратних метрів", — говорить лучанка.Прийшла в резиденцію на запрошення подруги лучанка Ірина Тиха разом з дворічною донькою Марійкою.
"Ми маємо ексклюзивну можливість у Луцьку відвідати резиденцію в такому атмосферному місці, з ангелами, Миколаєм і розвагами для діток. Марійка малювала, підходила до Миколая і отримала подаруночок", — поділилася лучанка.Приїхала відвідати резиденцію Миколая 9-річна Поліна Заріцька, яка навчається в Рожищенському ліцеї № 4.
"Я тут вперше, мені дуже подобається, що ми тут малювали. Тут дуже гарне, яскраве світло, і я з нетерпінням чекаю зустрічі з Миколаєм. Я вірю, що Святий Миколай захистить Україну та кожного воїна", — каже школярка.8-річна Анастасія Закрева розповіла, що і резиденція, і сам Миколай їй дуже сподобалися. Каже: приїде сюди ще наступного року.
"Ми робили картину спочатку, потім пішли на двір, а потім пішли до Миколая. Мені було дуже прикольно з ним зустрітися", — каже дівчинка.Резиденція Святого Миколая в укритті відкрилася у Луцьку торік, її відвідала понад тисяча дітей. Головна ідея полягала в тому, що зустрітися з Миколаєм дітям не завадить і повітряна тривога, розповів Юрій Семчук.
Цього року для відвідувачів луцької резиденції Миколая Чудотворця, додав організатор, підготували також тисячу подарунків від меценатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.