USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Яка субсидія у першого заступника мера. ФОТОФАКТ

13 Лютого 2017 10:56
Субсидія для першого заступника міського голови Нововолинська становить майже 1,5 тисячі гривень.

Несекретний документ опублікувало видання «Радар». Волинянам пропонують порівняти його з власними платіжками.

Згідно з повідомленням, Андрій Сторонський, перший заступник нововолинського міського голови і одночасно (всупереч законодавству) секретар Нововолинської міськради, а заразом і лікар у Нововолинській ЦМЛ, отримує таку саму субсидію, як простий пенсіонер чи безробітний.

Особисті доходи Андрія Мироновича за 2015 рік, як зазначено в його декларації, становили 131 858 грн. Із них зарплатня – 105 577 грн., медична практика – 20 213 грн.

«А тепер порівняйте його доходи та платіжки зі своїми», - пише видання.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анатоль_ Показати IP 13 Лютого 2017 11:24
Нє, я в реальному шоці. Іду прийняти заспокійливе!
245 Показати IP 13 Лютого 2017 12:15
А чого тут дивного? Воно ж при владі. Він туди йшов собі життя покращіти, а ні народові. Все вірно держава йому компенсує , а тобі - ні, вкалюй далі, плати видатки державі та утримуй ось таку "слугу"
Vikrot Показати IP 13 Лютого 2017 12:24
Притягнути до відповідальності посадових осіб які видали субсидію незаконно. А Андрія Сторонського до суду!
Анонім Показати IP 13 Лютого 2017 12:30
Підозрюю, що таких "бідних", які отримують субсидію, до ф*га(перепрошую, але пристойних слів не находжу).І зовсім нема на то ради. Люди відпочивають за кордоном, в Карпатах, їздять на хороших авто і отримують субсидію.Думаю, багато хто знає таких бідолашок. Є дуже "заможні" -катаються на тролейбусі, бо на маршрутку нема і справно оплачують всі послуги і їм супсидія не вийшла. Але кожен відповідає за себе .Бог все бачить і совість або є ,або ні.
Вадим Показати IP 13 Лютого 2017 12:48
Проблема нашої держави а тому, що багаті ніяк не можуть нажритися
ВВ Показати IP 13 Лютого 2017 12:59
Проблема держави в тому, що владі наср*ти на державу.
Анонім Показати IP 13 Лютого 2017 14:36
пеця-коз"л. тільки розкормив ту банду
Анонім Показати IP 13 Лютого 2017 15:21
Коли вони вже нажеруться? Не знаю як в Нововолинську ,а в Луцьку в обласній лікарні лікар за операцію бере 5000 ,анастезіолог 700 гривень і ім ще потрібна субсидія ?Не має слів одні пі-пі-пі..........
Людина Показати IP 13 Лютого 2017 17:47
Лікарів на мило!
Міра Показати IP 13 Лютого 2017 21:11
Я не дивуюсь, субидії дають тільки багатим, у нас в будинку всі багачі мають субсидії, а ті, у кого голяк, платять все на повну катушку, бо все правдиво подали, а ті мають і заробітки великі, ще й субидії, у нас в Луцьку якийсь особливий підрахунок, видно, і тут по блату.
andrei Показати IP 14 Лютого 2017 18:21
так у него еще счетчики газовый и электро,накручен так что мотает меньше
Щирий Показати IP 15 Лютого 2017 09:12
Що ви всі мелете!!!! В його квартирі проживає донька з малою зарплатою, а він, мабуть, скористався законною можливістю, елементарно оформивши акт про те, що зареєстрований, але не проживає!!!! Це поширена практика для тих, хто знає законодавство, а ви всі писакам не заздрість, а ідіть і вивчить законодавство!!!! Андрій Миронович, респект і уважуха!!!!
andrei до Щирий Показати IP 15 Лютого 2017 18:48
донька в другому місціпроживає