USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Які правила діятимуть у громадському транспорті у зв’язку з введенням на Волині червоної зони

5 Листопада 2021 14:59
Із понеділка у зв’язку з введенням на Волині червоної зони громадським транспортом зможуть користуватися лише особи, які можуть пред'явити ковід-сертифікат, негативний ПЛР-тест, дійсний 72 години, або довідку про те, що перехворіли коронавірусною інфекцією.

Про це під час брифінгу розповіла головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко.

«У червоній зоні в громадському транспорті пасажири можуть займати лише сидячі місця. Перевезення пасажира дозволяється за умови наявності в нього ковід-сертифікату, негативного ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години, або довідки про те, що він перехворів. Якраз міський транспорт, де люди тісно контактують між собою, є вкрай небезпечним для поширення цієї інфекції», – зазначила вона.

Читайте ще: Перехід у червону зону: чи пускатимуть у Луцьку в маршрутки та тролейбуси невакцинованих

Як додала, ті самі вимоги стосуються і міжміського транспорту: «Є поліція, держпродспоживслужба, управління праці, інші контрольні служби, які мають повноваження для того, щоб вибірково здійснювати перевірки. Відповідальність несе і власник, у цьому випадку перевізник, і громадяни, які не виконують вимоги».

Читати ще: Волинь з понеділка – у червоній зоні: що це означає

Нагадаємо, на Волині за останню добу зареєстрували 612 нових випадків COVID-19, із них дітей – 49, медичних працівників – 11. Померло 13 людей.

Як ми писали раніше, з 8 листопада працівники державної служби та закладів освіти, які не пройшли повного курсу вакцинації проти коронавірусу, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітних плат.

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Рух права людини Показати IP 5 Листопада 2021 15:19
Юристи,адвокати,ви спите????? В нашому народі зона,режим і правила!!@@ Україна,вставай!!!!!!!
Анонім до Рух права людини Показати IP 5 Листопада 2021 15:33
Ой, лишенько, що так лаптями завоняло ...
Анонім до Рух права людини Показати IP 5 Листопада 2021 15:35
А ти, що сидиш на дивані і повятря портиш? Встань і зроби хоть щось.
Прохожий до Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 21:43
Ржу немогу с таких патриотов. На языке все вы "Украино, вставай", а вот на деле...
911 Показати IP 5 Листопада 2021 15:20
Яка стаття закону України про обмеження пересування .
Анонім до 911 Показати IP 5 Листопада 2021 15:34
Нікого не слухай. При на пролом, як бізон, і доказуй про статтю. І НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ВАКЦИНУЙСЯ, природний відбір повинен спрацювати.
Guest до 911 Показати IP 5 Листопада 2021 16:17
А хто тебе обмежує в пересуванні?
Лучанин до Guest Показати IP 5 Листопада 2021 18:29
Та там ніхто ніяких законів не читає: є ютуб "спеціалісти", які транслюють свої думки. Решта думає, що от вона де істина, яку від нас ховають, і вірить не перевіряючи.
Лучанин Показати IP 5 Листопада 2021 15:23
А як перевезення в дизель поїздах?
Ага Показати IP 5 Листопада 2021 15:35
Якщо перехворів рік тому, де довідку брати?
лучанка до Ага Показати IP 5 Листопада 2021 15:43
Довідка про результат дослідження антитіл
Анонім до Ага Показати IP 5 Листопада 2021 15:49
Якщо рік назад, тоді довідка в сра*і.
Петро Показати IP 5 Листопада 2021 15:39
Конституція України. Стаття 23. Кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей, та має обов'язки перед суспільством, в якому забезпечується вільний і всебічний розвиток її особистості. Зрозуміло?Обов’язки ви теж маєте!!! Вакцинуйтеся,або сидіть дома,щоби не порушувати права і свободи інших людей,які думають про оточуючих.
Фер до Петро Показати IP 5 Листопада 2021 16:53
Вакцинуйся і помирай!!!
Анонім до Фер Показати IP 5 Листопада 2021 17:28
Головне, щоб такі як ти не вакцинувались. То генофонд трішки очититься.
Сергій до Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 17:46
+100500
Лучанин до Фер Показати IP 5 Листопада 2021 18:30
А що там чути про Західну Європу? Побільшало смертей? Чи вам не цікаво самому глянути статистику, краще "спеціалістів" послухати, які все знають.
Олег до Фер Показати IP 5 Листопада 2021 19:39
Візьми Конституцію та сходи в лікарню, хай тебе полікують безкоштовно згідно ст. 49 Конституції! А як не схочуть лікувати, то обідься та іди додому!
Рєптілоїд до Петро Показати IP 5 Листопада 2021 17:12
Хіхіхі. Ми йдемо за вами. Ви наша закуска. Хахаха.
Петро до Рєптілоїд Показати IP 5 Листопада 2021 17:45
Не пробував менше бухати?
Рєптілоїд до Петро Показати IP 5 Листопада 2021 18:08
А тебе ми чіпіруємо і віддамо верблюдам. Нєвєстою будеш.
Петро до Рєптілоїд Показати IP 5 Листопада 2021 18:24
Ти ще й нюхаєш?