USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

«Йдемо своїм шляхом»: у Луцьку затримали п'яного водія агітаційного буса Порошенка

19 Березня 2019 11:29
На вулиці Конякіна у Луцьку затримали у нетверезому стані водія Volkswagen Сrafter.

Про це 19 березня повідомили у патрульній поліції Волині.

Цікаво, що бус прикрашає гасло кандидата у Президенти України Петра Порошенка «Ми йдемо своїм шляхом!».

Зауважимо, подібними мікроавтобусами Volkswagen на Волині їздять агітатори Порошенка.
Про водія з підозрою на стан сп’яніння повідомили небайдужі громадяни.

Пройти огляд на стан сп’яніння чоловік відмовився, чим автоматично визнав свою провину. На нього оформили протокол.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
sms Показати IP 19 Березня 2019 11:53
Закликаю свідомих громадян повідомляти в поліцію про "биків", які після випивки сідають за руль.
луцьк до sms Показати IP 19 Березня 2019 13:41
в поліцію це гарний варіант. Потрібно мобільні групи з гражданських, які самі будуть наказувати.
777 Показати IP 19 Березня 2019 11:57
Своим. Но немножечко бухие. И совсем не туда.
Правдоруб Показати IP 19 Березня 2019 12:16
Вони йдуть своїм шляхом)))
Юрій Показати IP 19 Березня 2019 12:35
Голосуйте за П...Пор....і всім можна буде пити