USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Юлія Тимошенко зустріла новий рік на відпочинку в Дубаї. Фото

27 Січня 2023 13:05
Народна депутатка, лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко початок нового року провела у Дубаї (ОАЕ).

Про це йдеться у розслідуванні журналіста Української правди Михайла Ткача "Батальйон Дубай". Хто ховається в Перській затоці"

Тимошенко проводила час на віллі п'ятизіркового готелю "Kempinski" на насипному острові Палм-Джумейра.

За твердженням джерел УП у Дубаї, Тимошенко веде обережний спосіб життя. Її неможливо побачити, наприклад, на набережній, де вранці і ввечері полюбляють гуляти тутешні відпочивальники.

Залишаючи помешкання, лідерка "Батьківщини" з обережності сідає в авто не на вулиці, а у підземному паркінгу.

Менше з тим, журналістам вдалося поспостерігати за відпочинком Тимошенко та її чоловіка на приватному закритому пляжі готелю 5 січня. Однак щойно Тимошенко помітила увагу до себе, одразу ж залишила пляж.
Чоловік політикині Олександр Тимошенко
Чоловік політикині Олександр Тимошенко
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко
За інформацією джерел УП, через п'ять днів після цього Тимошенко повернулася до Києва.

Співрозмовники УП у бізнесових колах повідомляють що родина доньки політикині переїхала до Дубаю ще до початку повномасштабного вторгнення і зараз там мешкає з нетривалими виїздами до Європи.

Також два місяці тому УП зафіксувала зятя Тимошенко Артура Чечоткіна у готелі "Kempinski" у Відні, коли лідерка "Батьківщини" приїздила до столиці Австрії з робочим візитом.

Читати ще: Заступника Генпрокурора, який оскандалився відпусткою в Іспанії, звільнили з посади

До слова, у січні 2022 року Тимошенко провела майже місяць у Дубаї в Об’єднаних Арабських Еміратах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Всім Показати IP 27 Січня 2023 13:37
Не відібрали у тієї паскуди все награбоване, не заставивши спокутувати свою провину пошиттям валянків і рукавиць, то так тепер і маєте!
! Показати IP 27 Січня 2023 13:57
Ще одна ,,чесна,,
Василь Показати IP 27 Січня 2023 13:58
То " слуги народу",то борчиня за батьківщину.
Віка Показати IP 27 Січня 2023 14:10
Чоловіка в армію і зятя. Гроші вилучити Тимошенко на допомогу зсу !!!!Забрати мандат депутата. Люди гинуть на фронті війна а вони ср...Ки гріють.!!!
Sos Показати IP 27 Січня 2023 14:50
Тут питання а не вона продала українське озброєння коли була примєром за газ???????
Симон Петлюра Показати IP 27 Січня 2023 15:05
А вона така була завжди. Гімно!
Радувець Ларіса Показати IP 27 Січня 2023 15:14
Ноги як кололи стали і зад як у камаза, вона ж працює! Злодійка в законі
Łuck Показати IP 27 Січня 2023 15:18
А чого вас це так цікавить,дайте ви стільки, скільки дала вона на війну,Але вас цікавить обгадити. Багато жінок зустрічали Новий рік закордоном..бо війна,і хто де. Але ви навіть не маєте змоги,знати,що вона робить для діток,для медицини,Налити,не знаючи-не робить честі українцям,які зараз міняються на світлих. А хто гадить,не знаючи,буде темним українцем.ватою
Всім до Łuck Показати IP 27 Січня 2023 23:06
А за що воно так зустрічало Новий рік ??? Збудувало хоча би собачу будку ???
Тимошенко Показати IP 27 Січня 2023 17:01
Дивіться краще на Колю Тищенко, я пенсіонерка і маю право згідно Конституції на відпочинок, на нарах я вже була за Україну тепер можу й відпочити на Канарах теж
Азаренко Показати IP 27 Січня 2023 18:28
Юля, Ююляяя! Давай до мене в Штати
Яйценюх до Азаренко Показати IP 27 Січня 2023 18:30
Я вам давно вже тут чекаю. Одразу по майдану.
Майдаун до Яйценюх Показати IP 29 Січня 2023 10:20
Чому ти не з нами Яйценюх?
Василь Показати IP 27 Січня 2023 18:40
Політичний труп.
Василю до Василь Показати IP 27 Січня 2023 23:07
При чому смердячий!