USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

За інформацію про вандала, який виламав ліхтар в парку Луцька, обіцяють 5 тис. Оновлено

6 Лютого 2019 23:10
Лучанин Ігор Швець пообіцяв 5 тисяч гривень винагороди за інформацію про особу вандала, який на Алеї ліхтарів в центральному парку Луцька виламав ліхтар.

Про це повідомив лучанин у Фейсбук.

"Просимо терміново допомогти розшукати особу, яка пошкодила комунальну власність у центральному парку. Хто знає цього молодика, просимо повідомити за телефоном 067 0000679", - інформують на сторінці департаменту Муніципальної варти Луцької міської ради.

Відео акту вандалізму опублікували у соцмережі.

На відеозаписі з Інстаграм-аккаунту kozik_viktoria видно, як юнак, якого називають Богданом, псує та ламає ліхтар. Все це супроводжується сміхом та жартами осіб, які спостерігають за цим.
Проте після того, як муніципали опублікували відео, користувачка, яка поділилася ним, закрила власний профіль та змінила його ім'я.
Як згодом стало відомо, особу хулігана, який поламав ліхтар, встановили, повідомили у муніципальній варті.

«Горе-герой – Ступаков Богдан, 1999 року народження», – йдеться у дописі.


Алею ліхтарів було облаштовано у рамках реконструкції центрального парку в 2017 році. Зокрема, було встановлено 12 ліхтарів, кожен з яких виконаний в особливому, індивідуальному стилі.

Ось так виглядає ліхтар, який пошкодив вандал.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Корінний житель Показати IP 6 Лютого 2019 23:29
Смердючий сілюх приїхав в город і почав порядки наводити. Закрити дебіла на 3 місяці щоб мізки вправили.
ти не житель, ти л@ до Корінний житель Показати IP 7 Лютого 2019 08:56
Хоч одного селюха зловили, це якраз таки місцеве бидло на таке здатне. Тобі би було соромно людей з сільської місцевості ображати. Судячи з коментаря сам не сильно відрізняєш від персонажа якого шукають.
Лучанин Показати IP 6 Лютого 2019 23:43
Андрійчук Богдан
1 до Лучанин Показати IP 7 Лютого 2019 09:28
люди! що ви плюсуєте? Вже відомо - Бодя ступаков і віка козік знімає і рже
Василь Показати IP 6 Лютого 2019 23:52
Спiймати цю мавпу, та привселюдно висiкти на центральнiй площi мiста, як в Сингапурi роблять
Луцьк Показати IP 6 Лютого 2019 23:55
Якщо прислухатися, то можна почути його прізвище
Ось Показати IP 7 Лютого 2019 00:07
тут контакти тої Козик https://www.facebook.com/pg/kozik_viktoria-348904559013793/about/
Спитайте в оператора до Ось Показати IP 7 Лютого 2019 01:53
+380 95 534 3**8 її номер?
хохо до Ось Показати IP 7 Лютого 2019 07:36
сам ти козел. дівчина правильно зробила що оприлюднила дебіла. а ще б такого як ти оприлюднити і разом вас прямо на тій алеї наказати! ти дуже "свідомий" лучанин. хіба може привик лиш корову в полі пасти тому зрозуміла твоя репліка
Огого до хохо Показати IP 7 Лютого 2019 11:38
що за висер? ти теж п'яне бидло
666 до Ось Показати IP 7 Лютого 2019 07:49
Зловити всіх хто був разом з цим і в АТО НЕХАЙ ТАМ ВИЛАМУЮТЬ!
Лучанин Показати IP 7 Лютого 2019 00:41
Впаяти йому штраф щоб прозрів!
Читач Показати IP 7 Лютого 2019 00:45
Питання до продавців в магазинах, хто неповнолітнім продає алкоголь? І чому невидно піших патрулів в місті як було колись? Коли зтемніє у кожному дворі бухає, курить і матюжиться дітвора! Невже батьки небачать цього?
Анонім до Читач Показати IP 7 Лютого 2019 08:42
по -моєму там і без вина своєї дурі вистачає
лучанка Показати IP 7 Лютого 2019 08:02
І прокарати тих теж,хто був з ним - такі ж ,,розвинені,,
Ніка Показати IP 7 Лютого 2019 08:09
Не тільки його, а і ту Козік Вікторію,малолітню. теж треба покарати що не зупинила свого дружбана. Не для таких робився цей парк!!!!
Анонім Показати IP 7 Лютого 2019 08:41
Мене більше вражають ці кози, що з ним хіхікають. Дурні вівці, які нстільки хочуть хлопа, що коли на їхніх очах твориться злочин навіть не в змозі поставити на місце того хлопа. Де це в яких навчальних закладах беруть на навчання таких кіз і козлів з куцими мізками?
Євробидло Показати IP 7 Лютого 2019 08:55
ТО просто в його Ратно чи Любешові немає таких ліхтарів (бо місцеві всі повиламували), то воно приїхало сюди і дуркує. Я думаю його легко найти або в гуртожитку в парку або в пєтушні на Волі.
1 до Євробидло Показати IP 7 Лютого 2019 09:34
Кіз і львівській політехніці а козлів в україні
Олександр Показати IP 7 Лютого 2019 08:58
Оприлюднила? Турку, то вона, на її думку, "круте" відео запостила. Її мізків не вистачило ні для того, щоб зупинити дурня, ні для розуміння наслідків оприлюднення. Яке їхало, одним словом, таке і здибало
Ахаха Показати IP 7 Лютого 2019 09:01
https://www.facebook.com/bodya.stupakov.9 Він там ще зігує на аві. Нацист підростає.
Любі свині Показати IP 7 Лютого 2019 09:30
Як в тій говірці: "Є у мене Бодя друг. Трохи тормоз, трохи плуг. Але друг"...
Ххх Показати IP 7 Лютого 2019 09:42
Шановна редакція напишіть будь-ласка коротеньку біографію цього Богдана, буде дуже вже всім цікаво з ним познайомитись!!!;!
+ Показати IP 7 Лютого 2019 10:16
Майбутній зек підростає. Ще його спіймають на гарячому і розгорналять .
Гном Показати IP 7 Лютого 2019 10:59
Подивився його профіль, типічний пОцик. Все в цитатках, типу життя побачив,пороху понюхав. Безтолковий хлопець
Однокла...Кози Показати IP 7 Лютого 2019 17:29
Хтось отримав 5 штук?)
Справедливий Показати IP 7 Лютого 2019 18:14
Не розумію наших людей, як хтось провинивсья, то одразу давай його публічно шмагати. Так, хлопчина дійсно вчинив безглузду дурницю. Але треба спокійно вирішувати такі питання без не виправданої агресії. І публікувати всю інфу про хлопця не має сенсу. Для чого ганьбити його репутацію? Кожен з нас вчиняє помилки! Він (хлопець) і так вже думаю покарання має від батьків та знайомих. А може і штраф за вандалізм. Того досить.
жан вальжан до Справедливий Показати IP 7 Лютого 2019 19:23
а чого його, гон*она, не шмагати публічно? нормальна практика в багатьох державах, де порядок на вулицях
бляха до Справедливий Показати IP 7 Лютого 2019 19:35
може штраффффф.... абсурд! дайте йому штраф -вартість ліхтаря! і хватить! росте при...урок
Вас Показати IP 7 Лютого 2019 21:11
Адрес ??? Поламаю ноги
Олег Показати IP 7 Лютого 2019 22:46
Дати по горбу тим зломаним лiхтарем
555 Показати IP 7 Лютого 2019 22:53
Щеб по полiцейскому авто з тим лiхтарем пробiгся зараз так модно , а з лiхтарем ще такого флешмобу ще не було
245 Показати IP 8 Лютого 2019 20:14
Простить -понять на перший раз оштрафовать!
245 Показати IP 8 Лютого 2019 20:18
видно що хлопчина грав на публіку.явно.що награв на хуліганку-дай бог щоб розум повернувся!