USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Від сьогодні у Луцьку призупинять рух проспектом Волі. Схеми об'їзду

29 Травня 2023 08:40
У Луцьку через продовженням капремонту проспекту Волі з 8 години 29 травня і до завершення робіт буде зупинено рух транспорту на ділянці від вулиці Шопена до Київського майдану.

Про це повідомили у міськраді.

Рух міських автобусних маршрутів та тролейбусів відбуватиметься вулицею Глушець.

Об’їзд приватного транспорту здійснюватиметься вулицями Глушець та Коперника.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучани Показати IP 25 Травня 2023 16:42
Так же на інформаційних щитах вздовж проспекту понаписували, що проводиться РЕКОНСТРУКЦІЯ проспекту ! А з відколи вже скотилися до простого капремонту ? Ви ж обіцяли лучанам одно, а робите зовсім інше !
Здоровий глузд до Лучани Показати IP 25 Травня 2023 19:13
високоякісний і недешевий асвальт (на місці островків безпеки) пролежав зовсім недовго. Потім його зрізали і зробили островки безпеки. Скільки грошей пішло коту під хвіст ? Відразу не можна було ці остроки зробити ? Або заложити бруківкою з бутового каміння,яке зарили внизу ? Де логіка?
Лучанин до Здоровий глузд Показати IP 26 Травня 2023 16:23
З бутовим каменем взагалі цікаво. Ним можна було б дорогу на зупинках вимостити але чомусь взяли новий камінь.
Попкорн до Лучани Показати IP 29 Травня 2023 11:23
що розширили вулицю то розширили!!!
Анонім Показати IP 25 Травня 2023 16:46
прийшла весна. потепліло. з баївських відстійників знову несе смородом
На тобі небоже ... Показати IP 25 Травня 2023 17:24
Почали во здравіє, а кінчили за упокой ! А де ж так широко розрекламована і клятвенно обіцяна реконструкція ?
Анонім Показати IP 25 Травня 2023 17:27
Острівки безпеки по 10 лямів будете монтувати… Молодці!!!
Лучанин до Анонім Показати IP 26 Травня 2023 13:07
В травні вже 2 роки,як іде цей ремонт....робочі в шльопках ходять один за другим,кладуть бруківку,потім її ж і знімають.....то все наші податки.....
правда до Лучанин Показати IP 26 Травня 2023 15:28
там де одні втрачають - інші заробляють
Мошко з Вульки Показати IP 26 Травня 2023 18:22
Ну, а чого теперішня влада, знаючи, шо Шиба, Романюк понадавали з грубими порушеннями будівельних норм дозволів на встановлення торгових кіосків на газапроводі високого тиску і маючи сьогодні всі підстави їх позносити і продемонструвати свій професіоналізм, принциповість і навести раз і назавжди належний порядок не зробили абсолютно нічого і вони стоять собі, як і стояли до ремонту проспекту !
До Лучанин Показати IP 28 Травня 2023 09:56
А з бутовим каменем наскільки цікаво - настільки і зрозуміло ! Проаналізуйте: біля чиїх будівель він лежить, хто їх власник, звідки його привезено, хто там власник - і готова відповідь ! А тут дали владі команду максимально забезпечити збут, влада - під козирок і тулять де не треба, як горбатого до стіни ! Мотайте на вус - то для висновків !