USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

З озера Світязь вивезли 30 «КамАЗів» піску

5 Листопада 2019 14:07
Вивезено 30 «КамАЗів» піску на потреби будівництва, яке ведеться на території пансіонату «Шацькі озера». Волинські депутати звернулися до прокуратури і поліції, аби ті знайшли і покарали винних у вивезенні піску зі Світязю, повідомляє пресслужба Волинської обласної ради.

До депутатів облради звернулися представники громадськості і депутати Шацького району. Згідно з інформацією, добування піску зі Світязю було організоване керівництвом пансіонату «Шацькі озера» та ПрАТ «Волиньтурист». Зокрема, було вивезено 30 «КамАЗів» піску на потреби будівництва, яке ведеться на території пансіонату «Шацькі озера», – йдеться у повідомленні.

«Такі свавільні дії призвели до зміни структури та конфігурації берегової лінії озера. Нагадуємо, що це зона регульованої рекреації природного парку, в якій здійснювати подібні роботи категорично заборонено. Такі дії є порушенням цілої низки статей Кодексів України. Зокрема, Кримінального, Водного, про Надра, про Адміністративні порушення», – зазначили в облраді.

Відтак депутати спрямували звернення тимчасовому виконувачу обов’язків прокурора Волинської області Ігорю Цюприку та начальнику Головного управління Національної поліції у Волинській області Петру Шпизі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 11
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 5 Листопада 2019 14:39
Чому не називаєте ім'я директора пансіонату "Шацькі озера? Без нього там, і сіра мишка не валялась.
синоптик Показати IP 5 Листопада 2019 15:05
Прогноз-Zero.
Лучани Показати IP 5 Листопада 2019 16:33
ЖАХ!!!
Закон Показати IP 5 Листопада 2019 16:51
А що то за потреби будівництва на території пансіонату ! Якщо то будівництво - нехай покаже всі дозвільні документи. А то мало того, що то є САМОВІЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО, то тут є порушення будівельного, земельного, природоохоронного, лісового законодавства. А то, в свою чергу, тягне не тільки на адміністративну відповідальність. Тут чистої, такої як у Світязі, води кримінал !
ЗеСмотрящий Показати IP 5 Листопада 2019 17:06
Не туди бабло пішло
Ага до ЗеСмотрящий Показати IP 5 Листопада 2019 17:57
Определенно Порошенко!
Да до Ага Показати IP 6 Листопада 2019 13:53
Він родімий, він самий.
Свідок Показати IP 5 Листопада 2019 18:32
Пісок нікуди не дівся, а от 6 фур з лісом вчора в 17:00 виїхали з Шацька! Як перевірити? В селищі достатньо камер спостереження.
Денис Показати IP 5 Листопада 2019 19:13
А писали, що білоруси шкодять Світязю, бо десь за 30 км. від озера влаштували кар"єр по видобутку піску. Скільки крику було. Навіть якась комісія виїздила туди.
Семіч Показати IP 5 Листопада 2019 21:23
То кремлівській слід!
Лор Показати IP 5 Листопада 2019 22:01
Точно рука путіна у долі з зайцем