За місяць війни у бережливих українців на Полтавщині вилучили 11 російських танків
У Полтавській області правоохоронці вилучили у місцевих мешканців 11 ворожих танків, які якимось чином опинилися у них після російського вторгнення.
Про це повідомляє пресслужба поліції Полтавської області, начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.
«Від початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну поліцейські Полтавщини вилучили з незаконного обігу 11 танків, 2 бронеавтомобіля, 8 кулеметів, 9 автоматів, 5 гвинтівок, 10 пістолетів, близько 4000 патронів різного калібру, 14 гранат та близько 200 одиниць інших боєприпасів», – сказав він.
Правоохоронці закликали повідомляти до поліцію у разі виявлення ворожої військової техніки чи боєприпасів.
Через зброю поліцейські на Полтавщині розслідують 31 кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ.
Санкція статті передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі.
У разі виявлення в лісосмугах, лісах, полях чи на узбіччях доріг зброї, боєприпасів, військової техніки, інших небезпечних чи підозрілих предметів, українцям радять повідомляти у поліцію.
Також поліцейські рекомендують не зберігати ворожу техніку та боєприпаси вдома, а добровільно здати правоохоронцям. Цю техніку захисники потім використають проти окупантів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба поліції Полтавської області, начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.
«Від початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну поліцейські Полтавщини вилучили з незаконного обігу 11 танків, 2 бронеавтомобіля, 8 кулеметів, 9 автоматів, 5 гвинтівок, 10 пістолетів, близько 4000 патронів різного калібру, 14 гранат та близько 200 одиниць інших боєприпасів», – сказав він.
Правоохоронці закликали повідомляти до поліцію у разі виявлення ворожої військової техніки чи боєприпасів.
Через зброю поліцейські на Полтавщині розслідують 31 кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ.
Санкція статті передбачає від 3 до 7 років позбавлення волі.
У разі виявлення в лісосмугах, лісах, полях чи на узбіччях доріг зброї, боєприпасів, військової техніки, інших небезпечних чи підозрілих предметів, українцям радять повідомляти у поліцію.
Також поліцейські рекомендують не зберігати ворожу техніку та боєприпаси вдома, а добровільно здати правоохоронцям. Цю техніку захисники потім використають проти окупантів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10







Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.