USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

За ніч у двох містах на Волині пошкодили новорічні інсталяції: розшукують зловмисників. Відео

21 Грудня 2019 13:46
За минулу ніч у Луцьку та Володимирі-Волинському невідомі пошкодили та викрали елементи новорічних конструкцій, якими прикрасили до свят вулиці міст.

Зокрема, у Луцьку поблизу міської ради невідомі перекинули та пошкодили новорічний декор. Ймовірно, ті ж самі особи намагались завдати шкоди інсатяціям на вулиці Лесі Українки. Цей момент потрапив на відео, яке опублікували у соцмережах.

На записі видно, як двоє дівчат підходять до новорічного декору на вулиці Лесі Українки і намагаються його перекинути.


Цієї ж ночі у Володимирі-Волинському троє молодиків понищили святкову інсталяцію у вигляді гнома і поцупили його «одіж». Вандалів зафіксували камери спостереження, пише Буг.

Троє юнаків спочатку фотографувалися біля гнома, потім зняли його «одіж» і пішли вулицею Ковельською у напрямку багатоповерхівок.
Усіх, кому відома будь-яка інформація про «героїв», які познущались над новорічним декором прсять звертатись у Луцьку за номером лінії оперативного реагування «15-80», або у департамент муніципальної варти: 067 0000 679, у Володимирі-Волинському до інтернет-видання "БУГ" у фейсбук або ж написати на скриньку [email protected].
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 21 Грудня 2019 14:12
"Дівчата"? Це коні з яйцями,а не дівчата.
лучанка Показати IP 21 Грудня 2019 14:17
А-У!!! Батьки -де ви?Потім будуть погані поліцейські,погані закони,нечесні судді.....................
1 Показати IP 21 Грудня 2019 14:21
а все таки... "мами винуваті, що в них діти дурнуваті"!!!!! Виховання на "вищому рівні" в них!!!! :((((
2 Показати IP 21 Грудня 2019 14:39
бидло є бидло
ого Показати IP 21 Грудня 2019 16:52
агов дівчєти, ви сі то вечором не тим займаєтесь) руки вільні, от і проблеми в голові)
народна прокуратура Показати IP 21 Грудня 2019 20:15
Де постмайданні мантри про те, що що всіх треба звільнити і набрати молодь, яка у нас розумніша, чесніша, працьовитіша за інших представників суспільства і є носієм передової проєвропейської культури?
Тайлер Дерден до народна прокуратура Показати IP 21 Грудня 2019 20:42
типова логіка мусара...Дві бичкі копнули ялинку - вся молодь бидло...
волиняка до Тайлер Дерден Показати IP 22 Грудня 2019 09:57
Так, так... ани же дєті їх не можна чипати, всяке може бути, простіть... От так і живемо з такими поруч :)
Тайлер Дерден до волиняка Показати IP 22 Грудня 2019 13:10
і до чого тут твій висер?Вчора моя сусідка,волинянка,доречі,в стані алкогольного сп'яніння справляла малу нужду на сходовій клітці...І що,після цього,всі волинянки автоматично стають такими самими бичками?
луцький до Тайлер Дерден Показати IP 23 Грудня 2019 08:11
А що ти заподіяв, щоб твою сусідку притягнути до відповідальності і щоб це набуло розгаласу? Нічого? Тоді ти такий самий, мовчазливий б...к як ти висловився! Теж співучасник скоєного, бо змовчав! :)
лучанин Показати IP 22 Грудня 2019 09:55
У нормальній сім'ї, де належне виховання, навіть у дурнуватій компанії дії будуть аналізуватись і такого собі дозволяти не будуть! Якщо розшукають - самим впаяти по саме "не можу", а якщо ще вік не той, то батьків притягнути на повну з розповсюдженням у всіх ЗМІ, щоб інші висновки зробили!
Галя Показати IP 22 Грудня 2019 15:33
Муніципальна поліція агов !!! «Класти» штрафи всім кому не лінь, Та розганяти пенсіонерів, бо ті заважають (як вам здається всім ) а ті в свою чергу що не вмерти з голоду, продають ті квіти/фрукти/молоко , але чомусь вас лише на це вистачає . А на бидло типу цього ( їх дівчатами не назвеш) вас ніколи немає .
Анонім Показати IP 22 Грудня 2019 20:46
Де АКТИВІСТИ? потрібна допомога у пошуках цього бидла!
патріот до Анонім Показати IP 23 Грудня 2019 08:13
Активісти, Самооборона, Нацкорпус та інші - лише за гроші замовлення виконують, невже не зрозуміло, що то за "бізнес" і кого обслуговує :)))
Павлик Морозов Показати IP 23 Грудня 2019 08:31
Не чипайте хлопців чи дівчат. Нехай пограються, вони ж поки нікого не вбивають. Це наш генофонд та майбутнє України. Вони заслужили не працювати, а жити за нас з вами рахунок, пити спиртні напої та ночами гуляти. Все для майбутнього України.
Психопланетарій, Лип Показати IP 23 Грудня 2019 09:15
На ЛПЗ, вулиця Грабовського, 7 (малосімейка 5-поверхова), я там живу та кожний день бачу як мої сусіди у стані алкогольного спяніння "какають та пісяють" у куток першого та другого поверхів, слава Богу вище не піднімаються, видно ця п"янь вже піднятись вище не може. Як кажуть де приперло там і нужду справляє одне з одним. Що тільки я не робив і морду бив одному та другому і до поліції ходив, як горохом об стінку.
До тейлера дердена Показати IP 23 Грудня 2019 09:37
Ти точнісінько як вони! Ще себе величає з великої букви!
Пилип Орлик Показати IP 23 Грудня 2019 12:24
Як ці придурки ще круги металічні від каналізації не відкривають, щоб недай Боже хтось впав або бруківку не розбирають, як в Київі на майдані Незалежності у 2014 році. Ще трохи і ці дівчата та молодики почнуть вночі підпалювати сміттєві баки та магазини бити, до цього їм один крок.