USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

За понад 4 млн у Луцьку відремонтують один із проспектів

7 Серпня 2022 17:41
У Луцьку запланували поточний ремонт проспекту Відродження – від вулиці Рівненської до вулиці В’ячеслава Хурсенка.

Про це йдеться на сайті державних закупівель Prozorro. Торги на аварійно-відновлювальні роботи оголосив департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради. Тендерні пропозиції від учасників прийматимуть до 16 серпня, аукціон розпочнеться 17 серпня.

Очікувана вартість поточного ремонту проспекту Відродження – 4,42 мільйона гривень.

За ці гроші підрядник повинен буде здійснити наступні роботи: улаштування дорожнього одягу на зупинках громадського транспорту, знімання асфальтобетонних покриттів доріг, їх фрезерування та улаштування шару з гарячої щільної крупнозернистої асфальтобетонної суміші, облаштування покриттів із бруківки на посадкових майданчиках, ремонт оглядових колодязів, ремонт дощоприймального колодязя тощо.

Поточний ремонт проспекту Відродження в Луцьку хочуть завершити до кінця року.

Гарантійний термін на виконані роботи буде становити чотири роки.

Нагадаємо, в Луцьку також планують відремонтувати вулицю Балакірєва (мікрорайон Дубнівський) і вулицю Гордіюк (40-й квартал).

Як ми писали, в селі Милушин Луцької громади наведуть лад на вулиці Хутірській.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Луцький знахар Показати IP 7 Серпня 2022 18:30
Я вже сьогодні можу назвати ім'я переможця торгів - "Луцькавтодор" ! Можу назвати долю проспекту Відродження - така ж як і доля проспекту Волі !
лучанка Показати IP 7 Серпня 2022 19:02
Йде війна. Країна у всього світу просить допомогу, а в Луцьку- озеленення за 9 млн, ремонт проспекту- за 4 млн. То очільники нашого міста не мають розуму чи совісті? От в чому питання. І ще одне: а нас обстрілювати і бомбити не будуть, раз іде такий шалений благоустрій?
Беруть приклад до лучанка Показати IP 7 Серпня 2022 22:41
А як Вам ремонт біля офісу Кватирка? Це плац з газоном такий забацали, щоб танкам ( не дай Боже, звичайно) було зручно розвертатись? Це в розпал війни треба було робити? Це в голову не вкладається просто Всі читають новини з острахом щодо білорусько- українського кордону, Нападуть-не нападуть. Хтось коктейлі Молотова готує, а хтось газони під нівелір висаджує.. Якісь сюрреалізм ( або ідеотизм).
... Показати IP 7 Серпня 2022 19:54
Не можу зрозуміти чи така нагальна необхідність у ремонті вулиці? Так покриття там не в найкращому стані але і далеко не в критичному, а 4,5 млн. ЗСУ згодились би значно більше. Не можу зрозуміти цього
Дід Василь Показати IP 7 Серпня 2022 20:16
Майте совість віддайте на армію купіть щось конкретне чого потребують на фронті. Ви мізги маєте
123 до Дід Василь Показати IP 8 Серпня 2022 02:12
Вони на армію з працівників здеруть. Мені не шкода, якщо що, але ремонти зараз недоречні
Юра Показати IP 7 Серпня 2022 21:26
краще на дрони передали ті гроші
Батьки Показати IP 7 Серпня 2022 22:01
Можливо, краше ці гроші на укриття для шкіл віддати?
Пів згоди вже є ! Показати IP 7 Серпня 2022 22:28
Смішні ви, як мале пиво ! Суть не в тому доцільно чи недоцільно ремонтувати проспект ! Суть в тому, шо виробники бруківки, дорожники, ровєнскіє дізайнєри, розсадники з шаровидними кленами - без заробітків !
лучанин Показати IP 7 Серпня 2022 23:34
У Луцьку запланували поточний ремонт проспекту Відродження – від вулиці Рівненської до вулиці В’ячеслава Хурсенка.----це 100метрів! 100м за 4.4 млн це жесть,або це описка або це ....жесть,навіть 100м не має.
Дід Василь Показати IP 8 Серпня 2022 09:05
Який ремонт усе для фронту!!!! Інакше є можливість що від Луцька буде купа щебеню і сміття. Що ви там курите? Скільки сіток звязала наша міська рада?
Підпільник Кіндрат Показати IP 8 Серпня 2022 19:19
Під час війни якраз то !!! Молодці. браво!!