USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

За вісім хвилин вкрали 120 тисяч доларів: у Львові пограбували суд

20 Січня 2022 14:04
Безпрецедентний випадок трапився у Львові. 19 січня близько п’ятої години ранку пограбували Західний апеляційний господарський суд, розташований на вулиці Личаківській, 81.

«Високий замок» повідомляє подробиці цієї справи, посилаючись на власні компетентні джерела в правоохоронних органах.

Виявляється, грабіжник заліз до суду через вікно на другому поверсі і вкрав гроші з сейфу. Винахідливий зловмисник заліз на другий поверх по ґратах, а потім розбив вікно. Далі зламав сейф і витягнув з нього 120 тисяч доларів. Всередині пробув не більше восьми хвилин, а потім втік.

Сигналізації у суді немає. Охорона нічого не чула і не бачила.

За інформацією «ВЗ», суддя пояснила, що гроші не її. Мовляв, їх на зберігання віддала подруга, яка поїхала за кордон на відпочинок. Згодом вона планувала їх покласти в банк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Вал Показати IP 20 Січня 2022 14:09
відмазка про гроші - супер, я майже повірив))))
Лучанин Показати IP 20 Січня 2022 14:23
Ох вже ці друзі-подруги, які віддають на збегігання суддям-прокурорам-дерслужбовцям на зберігання суми з чотирма нулями в уо)) настало врємя опуітєльних історій, як кажуть)) Може варто законодавчо заборонити таким категоріям брати кошти на зберігання? Або ввести обов'язкове декларування таких подій в якомусь агентстві по запобіганню корупції (при закритому доступі, зрозуміло).
скептик Показати IP 20 Січня 2022 14:23
не завадило б і до тої "служительки феміди" і до дому з обшуком навідатись
Якось так Показати IP 20 Січня 2022 14:48
Нащедрувала.... і буде далі судити...іменем України....
Правдоруб Показати IP 20 Січня 2022 14:49
Вкрали хабар?)))
123 Показати IP 20 Січня 2022 14:55
Живе ще у Львові традиція колядування.
Анонім до 123 Показати IP 20 Січня 2022 18:38
і не тільки у Львові. і якщо украли то не останні -а тільки зарплата більше 100тис в місяць та плюс......
777 Показати IP 20 Січня 2022 15:06
Как пришли,так и пошли,еще наколяддует. А вора искать конечно надо,но может сначала узнать,откуда дровишки?
сусідка до 777 Показати IP 20 Січня 2022 15:23
передумали просто давати от і забрали своє