USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Заява начальника відділу комунального майна Волиньради, який виїхав за кордон, підроблена, – джерело

1 Квітня 2022 20:45
Начальник відділу комунального майна Волиньради Михайло Імберовський виїхав за кордон за декілька днів до початку відкритого вторгнення Росії в Україну. Заява на відпустку, яка стала юридичною підставою його відсутності на робочому місці, ймовірно написана іншою особою.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Інформацію про перебування за кордоном Михайла Імберовського підтвердив голова Волиньради Григорій Недопад, який зазначив, що Імберовський взяв відпустку за власний рахунок і досі перебуває в ній.

Як стало відомо редакції з власних джерел, Імберовський близько 20 лютого спочатку написав заяву про відпустку за власний рахунок на декілька днів, проте почались активні бойові дії, в Україну він не повернувся, і заяву про продовження відпустки від його імені написала одна з працівниць Волиньради. За попередньою інформацією джерела це заступниця Імберовського Анна Кузіна. Редакція зателефонувала їй за коментарем з цього приводу, проте вона зазначила, що відповісти на питання зможе в робочий час. Але згодом на дзвінки вона вже не брала слухавку.

Читати ще: Звільнили начальника відділу Волиньради, який виїхав за кордон

Натомість голова Волиньради переконує, що заява написана особисто Імберовським і він бачив його підпис на ній. Відтак очікуємо оригіналу заяви Михайла Імберовського, який нині досі перебуває в Австрії. Редакція намагалась сконтактувати з Михайлом Імберовським, проте він не відповідає на дзвінки та повідомлення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Ветеран Показати IP 1 Квітня 2022 21:08
Звільнити по статті за прогули. Ми говоримо за Анатолія Тимощука, а тут випадок ще обурливіший.
Анонім Показати IP 1 Квітня 2022 21:34
Правильно - бицюра ховає свою сраку в той час коли в Україні гинуть діти, люди...
Ооо Показати IP 1 Квітня 2022 22:05
Заява за власний рахунок,не може бути більше 14 днів,хіба не так...???
Лучанин до Ооо Показати IP 1 Квітня 2022 23:46
Під час епідемії за власний рахунок можна необмежено ходити у відпустку без збереження зп
Бізнесмен Показати IP 1 Квітня 2022 22:32
Ще б свої і жінки ларькі забрав би з собою в Австрію
Лучанин Показати IP 1 Квітня 2022 23:07
Міша,вишиванка не тисне?
Андрій Показати IP 1 Квітня 2022 23:10
У країні війна, майно націоналізувати, "Херою" 10 років.
Ластівка Показати IP 2 Квітня 2022 09:23
Ганьба в кубі!Лицемір,в мирний час корчив з себе патріота,а зараз злякався за свою сраку.Звільнити з роботи,конфіскувати нажите"чесною"працею майно і посадити в тюрму!!!
111 Показати IP 2 Квітня 2022 09:32
Залишайся в Австрії назавжди.Своїй Батьківщині ТИ НЕ ПОТРІБЕН !
Волинянин Показати IP 2 Квітня 2022 14:43
Цікаво, чому його підтримує керівництво та не надає коментарів! А взагалі, коментувати дії цієї тварі вважаю недоречними! Патріот всраний!
луцьк Показати IP 2 Квітня 2022 14:45
Яка ганьба! Хтось же за нього голосував!!!
луцьк Показати IP 2 Квітня 2022 14:48
звертаюсь до волинських новин! обов'язково надрукуйте коментар недопада цього приводу!
луцьк Показати IP 2 Квітня 2022 14:49
і орігінал наказу про звільнення цього горе-начальника!
Рембо Показати IP 2 Квітня 2022 18:59
Приїде , зах...ярю!!!козляру...
Українець Показати IP 3 Квітня 2022 09:25
Так у нас таких багато.Надінуть вишиванки і кричать,знущаються над слабшими.А коли до діла то голову в пісок!!!