USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Закрив у гаражі та роздягнув: на Волині 11-річний хлопчик намагався зґвалтувати дівчинку

15 Серпня 2019 10:57
У Ковельському районі Волинської області 11-річний хлопчик закрив у гаражі дівчинку та намагався її зґвалтувати.

Про це йдеться в ухвалі суду.

Відомо, що дитина взяла ключі від батьківського гаража, куди він неодноразово з 17 по 19 липня запрошував дівчинку. Хлопець був оголений та імітував статевий акт. Також дитина змушувала іншу дитину торкатись до його статевого органа.

Суд призначив експертизу, котра визначить, чи у дітей був сексуальний контакт.

Відомості про кримінальне правопорушення (злочин), передбачені ч. 5 ст. 214 КПК України, відповідно до вимог ч. ч. 1, 4 ст. 214 КПК України внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 20 липня 2019 року за № 12019030110001363. Наразі слідство триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Гріх Показати IP 15 Серпня 2019 11:15
Ось реальні наслідки гріха перелюбу (подружньої зради). І чи вартують миті власного вдоволення тих бід і скорбот для ближніх і нащадків?
Їван до Гріх Показати IP 15 Серпня 2019 16:51
О, тиць-пердиць!!!! До чого тут подружня зрада, якщо клепки в голові нема?
Їван до Гріх Показати IP 15 Серпня 2019 17:02
Дивно, а до чого тут подружня зрада?
Джек до Їван Показати IP 16 Серпня 2019 15:24
До того шо :ШО ПОСІЄШ,ТЕ Й ПОЖНЕШ.
Анонім до Гріх Показати IP 16 Серпня 2019 15:18
Це до чого подружня зрада тут?
олег Показати IP 15 Серпня 2019 11:26
скоро кінець світу уже
Р Показати IP 15 Серпня 2019 12:01
Які батьки такі й діти
Анатоль_ Бідзюра Показати IP 15 Серпня 2019 14:11
Капець. Незабаром немовлята гвалтуватимуть немовлят. Батьки, чи що, показували дитині як потрібно це робити?
олег до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 15 Серпня 2019 15:17
жінки шукають не кохання і розумних чоловіків а чоловіків з грошима і сильних, щоб взяв сильно, і такі чоловікі і такі жінки роблять дітей суто зі свого егоїзму, їм по факту діти не потрібні, їм потрібне самоствердження...
Нащо до Анатоль_ Бідзюра Показати IP 15 Серпня 2019 16:43
батькам показувати? Тож зараз повно дитячих книжечок де у всіх деталях і подробицях і з ілюстраціями описано і про статеві органи і звідки беруться діти, от "діточкам" і захотілось після теорії практичних занятть. І в інтернеті повно інформації цілком легальної і рахується, що корисної і конче необхідної на цю тему спеціально для дітей. Вже мовчим про дорослі передачки, типу дебільної "Давай поговоримо про секс" по СТБ і таке інше. Слово інтим давно втратило своє справжнє значення, що це перш за все приватність, закритість для широкого загалу, всі забули, стриманість і скромність - тепер відстій і сірість, моральність - нудно і непотрібно, порядність - лохізм. То що ж хотіти з такою пропагандою і принципами?
олег до Нащо Показати IP 15 Серпня 2019 19:18
згідний в 16-18 років вже є досвітчені дівчата, знають і про оральний і про анальний секс не з книжок а з практики знають, а потім їздять в Боголюби робити операцію по відновленню цноти перед весіллям, якщо грошовитий хлопець попався. Вже знаю один такий випадок.
Ретро Показати IP 15 Серпня 2019 15:09
А дівчинці було вже напевне 29 р.
Їван до Ретро Показати IP 17 Серпня 2019 11:15
Де ви бачили ДІВЧИНКУ в 29 років?
127 Показати IP 15 Серпня 2019 16:20
" внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 20 липня 2019 року за № 12019030110001363. Наразі слідство триває." Анекдот.
Анонім Показати IP 16 Серпня 2019 19:16
Або бачив як це роблять батьки чи дорослі,можливо був присутній,тобто спав,робив вигляд що спить при статевому акті батьків,або вільний доступ в інтернет,без нагляду дорослих,нічого дивного,батькам пофіг на дитину.