USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Закидали королівські коштовності десертами: у лондонському музеї затримали протестувальників

6 Грудня 2025 23:09
У лондонському музеї-фортеці Тауері протестувальники закидали вітрину з королівськими коштовностями яблучним пирогом і заварним кремом. Затримали чотирьох людей.

Про це пише Бабель із посиланням на The Guardian.

Четверо активістів руху Take Back Power кинули їжу у вітрину, двоє з них намагалися втекти, але всіх затримали. Їх доправили до відділку за підозрою в завданні шкоди майну, частину музею тимчасово закрили, але коштовності залишилися цілі.

На відео видно, як протестувальники кидають десерти. Потім вони демонструють футболки з написами Take Back Power і вигукують «Демократія розвалилася, Британія зруйнована». Працівниця Тауеру намагається зупинити їх і викликає підкріплення.
В організації Take Back Power заявили, що акцію провели на знак протесту проти соціальної нерівності у Великій Британії. Активісти закликали уряд створити постійну «Народну палату», яка має оподатковувати надмірні статки та виправити ситуацію у країні.

Читати ще: Екоактивісти облили фарбою Бранденбурзькі ворота у Берліні

Одна з учасниць акції – 19-річна студентка Захра Алі – заявила, що Британія руйнується, адже люди гинуть на вулицях, хоча порожніх будинків більше, ніж бездомних.

Лондонський Тауер – це історична фортеця-музей на березі Темзи, один із найвідоміших символів Лондона та Великої Британії. Це об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО, що є головною туристичною памʼяткою, де зберігаються королівські коштовності.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus