Замовника будівництва автоцентру в Луцькому районі зобов’язали сплатити до місцевого бюджету майже два мільйони гривень
За втручання прокуратури із замовника будівництва стягнуто 1,9 млн грн на користь Підгайцівської сільської ради Луцького району.
Про це повідомили у Волинській обласній прокуратурі.
Прокурори Волинської обласної прокуратури забезпечили участь у розгляді Господарським судом Волинської області справи про стягнення із приватного підприємства на користь сільської ради пайової участі в розвитку інфраструктури, а також інфляційних втрат і 3% річних, нарахованих за порушення зобов’язання.
Замовник будівництва центру продажу та обслуговування автомобілів у селі Липини Луцького району в 2021 році ввів об’єкт в експлуатацію, проте не сплатив до бюджету громади пайової участі. У ситуацію втрутилися прокурори.
Читати ще: На Волині із замовника будівництва стягнуть майже 2,5 млн грн пайової участі
Згідно з рішенням суду, який задовольнив позовні вимоги прокуратури, суб’єкт господарювання сплатить до бюджету громади заборговані кошти.
Зауважимо, що у 2025 році суди загалом задовольнили позовні вимоги волинських прокурорів про стягнення із забудовників до місцевих бюджетів 24,4 млн гривень. На виконання рішень суду замовники будівництва вже сплатили 18,5 млн грн, з яких найбільше – 11,2 млн грн – надійшло у бюджет міста Луцька.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у Волинській обласній прокуратурі.
Прокурори Волинської обласної прокуратури забезпечили участь у розгляді Господарським судом Волинської області справи про стягнення із приватного підприємства на користь сільської ради пайової участі в розвитку інфраструктури, а також інфляційних втрат і 3% річних, нарахованих за порушення зобов’язання.
Замовник будівництва центру продажу та обслуговування автомобілів у селі Липини Луцького району в 2021 році ввів об’єкт в експлуатацію, проте не сплатив до бюджету громади пайової участі. У ситуацію втрутилися прокурори.
Читати ще: На Волині із замовника будівництва стягнуть майже 2,5 млн грн пайової участі
Згідно з рішенням суду, який задовольнив позовні вимоги прокуратури, суб’єкт господарювання сплатить до бюджету громади заборговані кошти.
Зауважимо, що у 2025 році суди загалом задовольнили позовні вимоги волинських прокурорів про стягнення із забудовників до місцевих бюджетів 24,4 млн гривень. На виконання рішень суду замовники будівництва вже сплатили 18,5 млн грн, з яких найбільше – 11,2 млн грн – надійшло у бюджет міста Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Працівник ТЦК за $4000 мав зняти з розшуку і знайти бронювання чоловікові: судили в Луцьку 
Сьогодні 12:07
Сьогодні 12:07
Вчора у двох містах на Волині ліквідували пожежі трави
Сьогодні 11:38
Сьогодні 11:38
«Не шукав слави, а робив те, що вважав правильним»: на Волині попрощалися з легендарним розвідником Віктором Зенцом
Сьогодні 11:10
Сьогодні 11:10
На Запоріжжі загинув майор з Волині Сергій Коломієць
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Швидка мода витісняє ремонт: волинський майстер понад чверть століття повертає взуттю друге життя
Сьогодні 08:36
Сьогодні 08:36
Через спеку Луцька міська рада тимчасово змінює режим роботи
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.