USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Занедбану будівлю у центрі Луцька хочуть віддати під готель

13 Лютого 2020 12:36
Луцька міська рада хоче провести інвестиційний конкурс, на якому віддасть в оренду на 20 років занедбане приміщення, що на вулиці Кафедральній, 4.

Про це у четвер, 13 лютого, повідомив радник міського голови Ігор Поліщук, інформує Конкурент.

Він зазначив, що приміщення перебуває в жахливому стані й потребує «колосальних» коштів для відновлення. Тому влада планує провести конкурс з умовою, що інвестор, який «візьме» будівлю, відреставрує її відповідно до усіх встановлених норм, та відкриє там готель, кафе, ресторан.

«А ми надамо йому приміщення в оренду на 20 років за 1 гривню в рік. Так, як зробили це з «Ротондою» (Ротонду надали в оренду на 10 років, – К.)», резюмував Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Дед Показати IP 13 Лютого 2020 13:31
Приведут в порядок- прекратят аренду
Андрій до Дед Показати IP 13 Лютого 2020 14:02
100% так як з ринковими договорами...
К.лучанин до Андрій Показати IP 13 Лютого 2020 14:55
В нас немає у владі культури прийнятності рішень та планів. Може вже помінятись.Це хвороба влади. Тим паче . що у цьому році будуть вибори до місцевих органів влади.
ігор луцький Показати IP 13 Лютого 2020 14:36
Не варто з аферистами мати справу.Краще почекати вибори мераю..
знаю Показати IP 13 Лютого 2020 14:40
зроблят бордель точно
Німкеня Показати IP 13 Лютого 2020 14:54
Доброго дня панове. Вас як в анекдоті в сусіда хата краща, жінка гарніша , і щось довше. 20 років оренди за рік - це навіть забагато , що б повернути власні інвестиції. Готель в такому місці буде зайнятий на 100 % щодня. РАхуємо: 20 номерів по ціні 2500 грн за добу = 50 000 * 300 = 15 000 000 грн обороту в рік. За 20 років 300 000 000 . 00 грн обороту. Вирахувавши затрати та інвестиції одразу видно , що є доцільнцість провести реконструкцію та відновлення будівлі. І навіть якщо через 20 років договір оренди розірвуть, то і влада міста і орендар будуть в плюсі. Місту залишиться будівля, орендар заробить гроші. Чи краще чекати коли ця історична будівля зруйнується? Чи такий порядок буде як на старому ринку( китайський шанхай)... Пора прикрашати місто , а не робити гетто.!!!
1 до Німкеня Показати IP 13 Лютого 2020 15:23
руці геть від базару! базар дає робочі місця і годує лучан!!!
Анонім до 1 Показати IP 13 Лютого 2020 17:08
Ага, так годує, що аж пообжиралися
Лучанин до Німкеня Показати IP 13 Лютого 2020 15:57
Ти напевно у міських депутатів рахувати навчився.
!!! до Німкеня Показати IP 13 Лютого 2020 16:17
Щось Ви занадто круто рахуєте: номери по 2500 і всі будуть зайняті. Та не будуть. Найдорожчий в місті Noble (якщо не помиляюсь) - там можна знайти вілтні номери. А про ціну в 2500 трішки як для Луцька занадто. При чому, що конкуренція є. Ваші цифри можна на половину точно зрізати
ігор луцький до !!! Показати IP 13 Лютого 2020 16:47
Готель буде 5зірок,розрахований на багатих європейців які приїдуть подивитись на ,,Перлину Волині".
Дед до Німкеня Показати IP 13 Лютого 2020 16:35
Много нулей в подсчете чужих денех. Хто зна сколько счастье продлица.
Джек до Німкеня Показати IP 15 Лютого 2020 10:49
Ти знаєш шо таке-оборот і чистий прибуток?
Читач Показати IP 13 Лютого 2020 15:08
Фонтан вiдайте в оренду а не сумашедшi грошi видiляють.УЖАС.
123 Показати IP 13 Лютого 2020 16:42
Вони зі згорівшого госпіталя хотіли зробити музей (хоча він на балансі ЗСУ), то виявляється є ще будівлі в яких можна зробити музей!!!!!! Робіть !!!!!
ігор до 1 Показати IP 13 Лютого 2020 16:56
доля базару вже вирішена . зрозумій це.
Лучанин до ігор до 1 Показати IP 13 Лютого 2020 17:18
Тепер Лучани будуть вирішувати долю цих депутатів, які претендують на посаду мера.
ігор до 1 Показати IP 13 Лютого 2020 17:00
доля базару вже вирішена . зрозумій це.