USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Запроторив колишнього коханої в психлікарню: на Волині чоловіка судять за напад і погрози

6 Січня 2026 17:35
У Луцьку чоловіка обвинувачують у тому, що він без запрошення навідався до житла своєї колишньої співмешканки й напав на її партнера, з яким вона побралася після розірвання попередніх стосунків, ідеться в сюжеті ТРК «Аверс».

«Наніс один удар металевою частиною від захисних рулетів по голові останнього, після чого з метою подолати будь-який можливий супротив із боку потерпілого та можливість зачинити вхідні двері, не пустити його всередину, заштовхав цим предметом потерпілого до кухні. Останній у результаті вказаних дій втратив рівновагу та впав на підлогу. Наніс ще декілька ударів ногами по різним ділянкам тіла потерпілого», – зачитав із матеріалів справи суддя Волинського апеляційного суду Віктор Гапончук.

Потерпілий отримав легкі тілесні ушкодження, однак цим усе не закінчилося.

«На ґрунті особистих неприязних відносин до останнього і з метою помсти за перебування в психіатричній лікарні, усвідомлюючи характер та суспільну небезпеку своїх дій, узяв кухонний ніж і, словесно погрожуючи позбавити життя потерпілого, демонстративно підніс ніж до грудної клітки потерпілого, до серця», – вказано в матеріалах справи.

Потерпілий запропонував відкупитися від подальших планів нападника. У записнику написав щось на кшталт розписки про вигаданий борг у розмірі 100 тисяч доларів.

Нападника Турійський районний суд засудив до чотирьох років ув'язнення. Він подав апеляцію.

«Суддя першої інстанції і прокурор мене вважали фашистом. У суді мені стало погано. Викликали швидку. Приїхав лікар, виміряв тиск: 240 на 120. Мені лікар сказав: якщо не прийму ліки, то за пів години помру. А прокурору й судді було байдуже. Вони не призначили мені домашній арешт», – розповів підсудний Ашот Петросян.
Читати ще: Конфлікт з ТЦК у волинському селі: близько 40 людей заблокували групу оповіщення

Обвинувачений 1958 року народження. Він мешкає в Ковелі з 1991 року і є громадянином України. За його словами, має ІІ групу інвалідності й жодного разу закон не порушував, а з потерпілим, тобто теперішнім чоловіком колишньої, мав небезпідставні конфлікти.

«Він заплатив судмедексперту, слідчому й мене силою відправили у психлікарню. Я заяву написав у Державне бюро розслідувань, а копію віддав до обласної поліції. Від поліції я не отримав нічого», – сказав Ашот Петросян.

Він зазначив, що його безпідставно запроторили до психлікарні, тож згодом вирішив помститися.

«Я порушив закон. А вони не порушили закон? Якби не було першого конфлікту, другого конфлікту точно не було б. Виходить, що вони білі, а я чорний? Вони мають право порушувати закон, а я не маю такого права?» – обурився Ашот Петросян.

У суді жінка розповіла, що колишній буквально тероризував її. І поки чоловіка не заарештували, з нею та її партнером на ніч залишалися знайомі. Також, за її словами, попри попереднє перебування обвинуваченого в психлікарні, його визнали осудним.

Суд відклав розгляд справи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
В. Показати IP 6 Січня 2026 18:28
100тисяч $ ото вареник золотий!!!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus