Зарізав брата, поранив дружину і поліцейського: волинянина судять за тяжкі злочини
![](/resize/450x244/r/files/news/2024/04-02/380096/photo_2024-04-02 14.53.06.jpeg)
Зарізав рідного брата ножем. Поранив дружину. Вдарив ножем працівника поліції. Останній, обороняючись, відкрив вогонь у нападника. А все розпочалося з сімейного конфлікту, який рідні не змогли залагодити самостійно, тому викликали правоохоронців.
Вбивство і нанесення тяжких тілесних ушкоджень сталися у присутності поліції. Це відбулося у 2021 році в селі Грибовиця у Володимирському районі, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Будучи на вулиці біля свого обійстя, наніс низку тілесних ушкоджень, зокрема ножове поранення своїй дружині, ножове поранення своєму рідному брату, від чого в подальшому брат помер, будучи в лікарні, також спричинив тілесне ушкодження працівнику правоохоронного органу, який виконував свої службові обов’язки на той момент. Нині всі обставини досліджуються судом, оскільки, за версією дільничного, він не винен і не спричиняв цих злочинів», – прокоментував прокурор у справі.
Винуватець, однак, не опинився в СІЗО.
«Він перебував під вартою. Потім йому було змінено запобіжний захід на домашній арешт у зв’язку з тим, що під час вчинення злочину працівник поліції захищався і спричинив йому вогнепальне поранення, він проходив лікування. На підставі того, що він не міг лікуватися в умовах місць позбавлення волі, йому було змінено запобіжний захід на домашній арешт», – інформував прокурор.Читати ще: Бив копачкою і ногами: волинянин, який забив кохану до смерті, просив умовний термін
Після ножових поранень брат нападника через кілька днів, проведених у лікарні, помер. Сам підсудний теж потрапив до медзакладу з кульовими пораненнями. Його вдалося врятувати. Нині він на волі.
До суду прийшла дружина обвинуваченого, яку він вдарив ножем. Тепер жінка – на боці свого чоловіка.
«Дружина, яка є потерпілою, нині не має будь-яких претензій. І його мати теж визнана потерпілою, у зв’язку з тим, що загинув її син. На цьому етапі вона також не має претензій», – зазначив прокурор.
Оскільки справа тяжка, рішення прийматимуть не лише судді, а й присяжні. Справа затягується, адже підсудний постійно змінює адвокатів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Вбивство і нанесення тяжких тілесних ушкоджень сталися у присутності поліції. Це відбулося у 2021 році в селі Грибовиця у Володимирському районі, йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
«Будучи на вулиці біля свого обійстя, наніс низку тілесних ушкоджень, зокрема ножове поранення своїй дружині, ножове поранення своєму рідному брату, від чого в подальшому брат помер, будучи в лікарні, також спричинив тілесне ушкодження працівнику правоохоронного органу, який виконував свої службові обов’язки на той момент. Нині всі обставини досліджуються судом, оскільки, за версією дільничного, він не винен і не спричиняв цих злочинів», – прокоментував прокурор у справі.
Винуватець, однак, не опинився в СІЗО.
«Він перебував під вартою. Потім йому було змінено запобіжний захід на домашній арешт у зв’язку з тим, що під час вчинення злочину працівник поліції захищався і спричинив йому вогнепальне поранення, він проходив лікування. На підставі того, що він не міг лікуватися в умовах місць позбавлення волі, йому було змінено запобіжний захід на домашній арешт», – інформував прокурор.Читати ще: Бив копачкою і ногами: волинянин, який забив кохану до смерті, просив умовний термін
Після ножових поранень брат нападника через кілька днів, проведених у лікарні, помер. Сам підсудний теж потрапив до медзакладу з кульовими пораненнями. Його вдалося врятувати. Нині він на волі.
До суду прийшла дружина обвинуваченого, яку він вдарив ножем. Тепер жінка – на боці свого чоловіка.
«Дружина, яка є потерпілою, нині не має будь-яких претензій. І його мати теж визнана потерпілою, у зв’язку з тим, що загинув її син. На цьому етапі вона також не має претензій», – зазначив прокурор.
Оскільки справа тяжка, рішення прийматимуть не лише судді, а й присяжні. Справа затягується, адже підсудний постійно змінює адвокатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044167)
Клава
Показати IP
4 Квітня 2024 03:50
це вам не за 4,5 кг лущених горіхів, викрадених на горохівській автостанції, дати 7 років тюрми !..
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.