USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зарплати вчителів зростуть на 20%, – рішення уряду

20 Січня 2021 13:48
Кабінет Міністрів ухвалив рішення для зростання заробітних плат вчителів на 20% вже цього місяця.

Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль написав у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Зарплати вчителів зростуть на 20% вже цього місяця. Щойно уряд затвердив нову тарифну сітку для розрахунку зарплат працівникам бюджетних установ», – написав Шмигаль.

Він додав, що уряд виділив цього року на зарплати вчителям майже 100 млрд грн. Тому таке рішення абсолютно прораховано та забезпечено відповідними фінансами.

Як повідомлялося у грудні 2020 року, з 1 січня 2021 року посадові оклади освітян збільшаться на 20%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Зю Показати IP 20 Січня 2021 14:40
4000$ вже була тепер +20%=4800$
Зюзя до Зю Показати IP 20 Січня 2021 16:29
Зажерлись ...
Вчитель Показати IP 20 Січня 2021 14:52
Аванс дайте. Мав бути 15-го, а вже 20-те.
? до Вчитель Показати IP 20 Січня 2021 16:30
В минулому місяці 4000 дол. получили, то потрібно було тисьонцу яку відкласти, а не аванси випрошувати!
Юля Показати IP 20 Січня 2021 14:55
А вимоги до вчителів не змінились? Вони ж з компютером на ви і з паспортом. Повинні і вчителі бути кваліфіковані більше ніж раніше. Раніше вчитель одержував мізер а тепр їм постійно добавляють зарплатню.
Попандопуло до Юля Показати IP 20 Січня 2021 16:00
На 20% в цьому році зростає мінімалка, тому піднімати будуть всім. Не тільки вчителям. А пишуть тільки про вчителів. А такі, як ви, цьому вірять.
лучанка до Попандопуло Показати IP 20 Січня 2021 16:12
оце в держслужбовців забрали- оклади у нас мінімальні (ст. 26. Держбюджет-2021), а їм додали. Вони зараз вдома вчать,а ми на транспорт і на їжу... Там половина вже і пенсію отримують.
Вчителька до лучанка Показати IP 20 Січня 2021 16:20
Ідіть в школу
лучанка до Вчителька Показати IP 20 Січня 2021 18:06
Чому я повинна йти в школу? Я, стільки років пропрацювавши, хочу нарешті стабільності. У нас вчителі і так непогано живуть, а інші не заслуговують підвищення зарплати?
колега по нещастю до лучанка Показати IP 20 Січня 2021 17:59
Ну ви ж ДЕРЖСЛУЖБОВЕВЕЦЬ! Пишайтеся цим, на хліб намазуйте)
Да до Попандопуло Показати IP 20 Січня 2021 16:29
Да хто вірить цим брехунам ?!? Вони всі ліміти по брехні ще в 2019 вичерпали!
Вчителька Показати IP 20 Січня 2021 16:19
А перш, ніж писати, не завадить поцікавитися, які тепер вимоги до вчителів. Тут можна, наприклад: https://osvita.ua/school/reform/78707/. В Києві вже вчителів найти не можуть, в Луцьку ще працюють, але молоді не йдуть. Якщо вчителі гребуть гроші лопатою, то йдіть, Юля, поїжте того хліба
Але до Вчителька Показати IP 20 Січня 2021 16:31
Зєля вам в допомогу. Ви його вибрали за 4 т. дол, тепер Їжте, не обляпайтесь.
Вчителька до Але Показати IP 20 Січня 2021 17:07
А звідки ви знаєте, за кого я голосувала, що так припрошуєте?
Отакої Показати IP 20 Січня 2021 17:13
Влаштуватись вчителем в Луцьку???Попробуйте,всі посади зайняті на 5 років наперед.Успіхів добровольцям.
Овва до Отакої Показати IP 20 Січня 2021 19:57
Нічого собі яка конкуренція, то це виходить наших дітей будуть навчати кращі з кращих? Чи то просто корупційний "сімейний" розподіл посад?
Бо Показати IP 20 Січня 2021 19:44
У бубочки папенька учитель!