USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

«Застали в робочому кабінеті оголеним з працівницею». Хто намагається дискредитувати голову Волинського апеляційного суду?

29 Серпня 2023 18:29
У Facebook невідомі користувачі почали поширювати інформацію, що нібито якісь сторонні особи застали голову Волинського апеляційного суду в його робочому кабінеті оголеним із працівницею.

Чи можуть бути нічим не підтверджені дописи спробою шантажу та дискредитації голови суду, кому може бути вигідний наклеп та як сторонні особи могли потрапити до суддівського кабінету, якщо судова охорона перевіряє кожного, з'ясовували журналісти телеканалу Аверс.

Голова суду Віктор Гапончук каже, що першоджерело таких дописів – фейковий акаунт із російської соцмережі.

«Ця інформація не відповідає дійсності. Наскільки мені відомо, перше джерело, яке поширило цю інформацію, – це скопійований акаунт з російських веб-ресурсів. Автора, який там зазначений, просто не існує в природі. Наступні два джерела, які поширювали цю інформацію, також є штучно створеними сторінками. Про першоджерело було зазначено, що це фейкова сторінка, і її було видалено», – каже Віктор Гапончук.

Кому може бути вигідна спроба заплямувати ім’я голови апеляційного суду? Віктор Гапончук не на камеру сказав, що у нього є припущення, але офіційно свої здогадки поки не озвучує. Він не відкидає того, що така дискредитація пов’язана з його суддівською діяльністю. Але фактів тиску на нього наразі немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
скептик Показати IP 29 Серпня 2023 18:59
диму без вогню не буває. попереднього голову також так сказати пробували дискредитувати. традиція ?
F16 Показати IP 29 Серпня 2023 19:39
Нi, ну нiхто не сумнiвався, що винная Росiя. I для жiнки залiзний аргумент. Украiнцi ким ви стали???!!!
Василь Показати IP 29 Серпня 2023 19:44
Це могли самі журналісти придумати фейк, щоб потім мати про що писати.
Анонім Показати IP 29 Серпня 2023 20:27
та в нього фізіономія кота, який нашкодив
Анонім до Анонім Показати IP 29 Серпня 2023 22:14
нєєєвіновааатаааяя яяяяя !!!!!!!!!!!!
Феміда Показати IP 29 Серпня 2023 20:33
Та то, шо застали оголеними з працівницею - то всьо похідна від волинської аномальної 35-градусної спеки ! Як мона в чорній мантії при красивій працівниці діла роглядати ! То просто дрес-код такий відомчий ! От якби то був мороз 35-градусний і холодрига, а вони голі - ото тоді всі факти наліцо ! А так і вона невіноватая, і він жертва подстави ! P.S.Скоро правда випливе - рідна жінка вердикт винесе !
Пупкін Показати IP 29 Серпня 2023 21:06
А навіть і як було, то хто признається?ви уявляєте що б той чоловік признався і написав заяву про звільнення?зварич теж колядував!!!!
Лебігович Показати IP 29 Серпня 2023 21:56
Не розумію в чому проблема. Люди ''полюбились'' і їх побачили то це така новина і чудо? Ну і що з того що він суддя, чи судді не люблять? Навіть якщо це сталось на роботі - нічого страшного, стримувати почуття до добра не доведе. Це ж прекрасно. Чи інші цим не займаються? Не треба заздрити щасливим. Проти можуть бути лише ті, хто заздрить чужому щастю, або в кого не працює ''краник'' чи кого не хочуть ''грати''. Кохайтесь чорноброві...
Клава Показати IP 29 Серпня 2023 22:40
А ось Петю Філюка ніхто не спробував діскредитувати з голою дупою на робочому місці !!! А чому ???
Порада Показати IP 29 Серпня 2023 23:10
Якби того суддю застукали голим з таким самим голим бой-френдом - нічого би не було ! Було би все по європейскі ! І задоволення би отримав і жінка вдома не змогла би претензій пред'явити, ше би й нагримав на жінку: циц, ти шо в ЄС не хочеш ?! А так показав, шо не підтримує європейські цінності та й жінка на вузлик той орган чєловєчєскій зав'яже !
Олче до Порада Показати IP 30 Серпня 2023 07:25
Каца_п?)
F16 до Олче Показати IP 30 Серпня 2023 08:53
Нi, дебiли як ти
Скрєпа до Порада Показати IP 30 Серпня 2023 11:10
Москалику - зі своїми "скрєпами", ГЕЙропою і рашистською пропагандою іди в с%аку.
АдвОкат Показати IP 29 Серпня 2023 23:24
Мужик, не с%и ! Викрутишся, просто для виправдання пред'яви жінці судову ухвалу відповідного змісту - шо тобі вартує її нашкрябати ! Скажеш, шо проводив співробітниці практичний інструктаж по разработці і внєдрєнію ...
волиняка Показати IP 29 Серпня 2023 23:30
де є закон що не можна на самоті в кабінеті знаходитися голим з працівницею? Зараз гаряче,чоловік і роздягнувся.
Хай знають ! Показати IP 30 Серпня 2023 10:07
Тепер зосталася остання інстація - звернутися за вердиктом в Конституційний суд ! Там є його батько хресний - мо вигородить !? А в суді в Луцьку хлопці, як бачите круті, чуть шо - можуть ви...бати і висушити !
Ф-35 Показати IP 30 Серпня 2023 11:50
А хто конкретно досліджував джерело так званого фейку і за чиїм дорученням ?
Федя44 Показати IP 30 Серпня 2023 13:38
Напишіть про федю щось, він сумує...
123 Показати IP 30 Серпня 2023 15:02
Чим тільки не займаються!
За Лебіговича Показати IP 30 Серпня 2023 16:18
Не заздріть)))))
Олег Показати IP 30 Серпня 2023 16:43
Як завжди не винний...його самого розділи
Віталій Показати IP 30 Серпня 2023 17:11
Біл Клінтон волинський...
Шарій Поц до Віталій Показати IP 31 Серпня 2023 09:52
Занапастив жіночку?
Коллєга Показати IP 30 Серпня 2023 17:51
А шо, хіба не мона ? Було ж обоюдне согласіє ! А серцю не прикажеш ! Просто приспічило і не здєржалі чувств, шоби дочекатися і вийти за прєдєли суда, а письмовий стіл виявився під рукою, тобто під ду%ою !
Якірь Показати IP 30 Серпня 2023 18:00
Ви в ЛМР там повний розврат