USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Заступницю начальника відділу ГУНП Волині спіймали на хабарах

27 Квітня 2020 20:11
Служба безпеки України викрила на хабарах заступницю начальника відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області, інформує УСБУ у Волинській області.

Оперативники спецслужби встановили, що поліціянтка налагодила неправомірний механізм вимагання та отримання коштів від учасників кримінальних проваджень. За версією досудового розслідування, керівниця за грошову винагороду обіцяла зацікавленим особам вирішити питання щодо закриття кримінального провадження, його перекваліфікації, повернення вилученого або арештованого майна.

Правоохоронці затримали заступницю начальника відділу в приміщенні ГУ НП у Волинській області після одержання нею чергової частини хабара у розмірі 700 доларів США. Раніше оперативники задокументували отримання зловмисницею першої частини хабара у розмірі 500 доларів США. Загалом вона вимагала 1500 доларів за повернення вилученого у ході кримінального провадження автомобіля.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають невідкладні слідчі дії. Вирішується питання про повідомлення затриманій про підозру та обрання їй запобіжного заходу.

Операція із викриття незаконних дій проводилась спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Львів, Департаментом внутрішньої безпеки НПУ та прокуратурою Волинської області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
ор Показати IP 27 Квітня 2020 20:36
і шо думаэте посадять?
Sergij Показати IP 27 Квітня 2020 20:38
молоді кадри
Дідо до Sergij Показати IP 27 Квітня 2020 23:19
Ще не навчилися через третіх осіб брати. Нічого, цей випадок навчить.
ФЕМІДА Показати IP 27 Квітня 2020 20:43
Тепер ДБР має взяти на хабарі СБУ коли вона буде відкуплятись від зони!!!!! АХАХА!!!!!!!!
Ваван Показати IP 27 Квітня 2020 20:54
Черевички прикольні!
Богдан Сташинський Показати IP 27 Квітня 2020 20:58
Піднялася трохи ....
Петро Показати IP 27 Квітня 2020 20:59
Страшно уявити скільки бере начальник в такої заступниці..
Клава Показати IP 27 Квітня 2020 21:00
Це не те що ви подумали !!! Це підстава !!!
Оо Показати IP 27 Квітня 2020 21:31
Не поділилась
Ррррр Показати IP 27 Квітня 2020 22:06
А якого відділу цікаво? Чому прізвищ не називають?
Служба України Показати IP 27 Квітня 2020 22:22
Прізвище?
123 Показати IP 27 Квітня 2020 23:29
Ярмошук Світлана. Підпільне поганяло «весло»
Коперфільд Показати IP 27 Квітня 2020 23:32
Світлана ярмошук
Пррррр Показати IP 28 Квітня 2020 00:18
Шлюхі *бані....от так люди і на рендж ровери заробляють.
Вйо Показати IP 28 Квітня 2020 00:35
Ясна справа: слідок...
Василь Гунько Показати IP 28 Квітня 2020 00:42
Мені цікаво де діваються гроші, які були вилучені коли зловили на хабарі? Ділять між собою працівників ДБР?
ппц до Василь Гунько Показати IP 28 Квітня 2020 08:36
діваються... , для наступного чесного поліцая, сідді і т д
Нк Показати IP 28 Квітня 2020 08:29
За..бали. коли ж ви уже нажретеся тими доларами. Набрала раніше щоб тепер відкупитись і далі брати. Якесь замкнуте коло млять. І такі хороші новини теж за...бали.
Вася Показати IP 28 Квітня 2020 11:23
Думаю, що їх там більшість можна щодня на хабарях ловити. І не лише їх, дбр, СБУ і тд. Один одного можуть ловити.
Народна прокуратура Показати IP 28 Квітня 2020 13:52
До Василь Гунько. Це гроші не хабарника чи хабародавця, а виділені з бюджету для оперативного використання правоохоронним органом при документуванні протиправної діяльності. У бюджет і повертаються.
Віктор Показати IP 28 Квітня 2020 20:50
Злодії в законі !
Українці Показати IP 28 Квітня 2020 23:06
Можна подумати що вона бралатільки длясебе
Баба Ганя до Українці Показати IP 29 Квітня 2020 18:20
Ні ще для тебе!!?
однокласник Показати IP 30 Квітня 2020 22:42
ех, Свiтлано, Свiтлано! Стидоба!