USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Затримали альпініста, який зрізав банер «ти став президентом на крові 51 ОМБР»

14 Березня 2019 08:15
Банер-звернення до Петра Порошенка зі словами «ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР. Щоб сховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не пробачає» промислові альпіністи зрізали з 16-поверхівки в центрі Луцька. Він встиг провисіти лише декілька годин.

Банер, у понад 30 метрів завбільшки, з’явився в центрі міста напередодні візиту президента, ввечері 13 березня. Проте вже через декілька годин його миттєво зрізали, пошкодивши саме полотно, аби банер не можна було повісити знову.


Ось так виглядав банер до того, як його пошкодили.
Випадкові перехожі затримали одного із зловмисників, які працювали в парі. Ним виявився лучанин на ім’я Андрій.
Чоловік плутався в показах і не міг пояснити, навіщо він це зробив. Спочатку він переконує, що сидів зі знайомим у дворі, де близько 2 ночі до них підійшли незнайомі і «замовили» таку роботу. Потім стверджує, що побачив фото банера на сайті Волинських Новин і вирішив зрізати його нібито через власну громадянську позицію. Проте, зі слів свідків, не на камеру він натякнув, що його змусили це зробити силовики.

Андрій каже, що займався туризмом, тому мав все необхідне для промислового альпінізму спорядження.
Альпініста забрали в міськвідділ, де встановлюють його особу та шукають напарника. На місці працює слідчо-оперативна група.

Нагадаємо, сьогодні, 14 березня, відбудеться «інкогніто»-візит Порошенка на Волинь. Напередодні в Луцьку з’явилось 15 білбордів з фразою «Зустрінь весну без пороху! Дай шанс своїй країні!».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
Реаліст Показати IP 14 Березня 2019 08:32
Ну, то вже банда Порошенка заганяється реально....... Думаю, сьогодні волиняни влаштують "харанту" гарячу зустріч..... Цього так залишати не можна.
777 до Реаліст Показати IP 14 Березня 2019 11:56
Ні це ОБЛРАДА немає куди грошей подіти. Опозиція все ж таки, краще б ці кошти за банери та білборди перерахували на лікування дітей хворих на рак...
Сергій до Реаліст Показати IP 14 Березня 2019 16:48
От такі як ви на диванах і будуть влащтовувати) Тільки в Інеті писати можете.. Ніхто нічого влаштовувати не буде всі о@ли ляхи)
Тор Показати IP 14 Березня 2019 08:34
Завтра силовики скажуть їм іди вбивай людей і ця мразь все зробить. ПОДОНКИ.
26 Показати IP 14 Березня 2019 08:34
лукашенка на Вас немає!!!
123 до 26 Показати IP 14 Березня 2019 13:15
Ти з якого х_ра зіврвався??? Хватить що твій луканіще білорусь продав до нитки, тепер тільки й може що спекулювати на стратегічному положенні "единственного друга рассеи". Продав луканіще білорусь разом з потрохами, то вже частина рф ії, - так що не говори!!
невідомий до 26 Показати IP 14 Березня 2019 13:31
Що правда то правда... уже би це давно закінчилось і все було би й процвітало... І тим більше би ніхто з нас не насміхався і молодь не виїздила би за кордон на пана працювати.
лучанин Показати IP 14 Березня 2019 08:35
Призвати в колишню 51 ОМБР
Ірина до лучанин Показати IP 14 Березня 2019 10:54
Ви вже там відслужили?
Приватбанк до лучанин Показати IP 14 Березня 2019 11:19
51 ОМБР і ветерани - - заявила, що це провокація, але чомусь на цьому сайті цієї новини немає
арамис до Приватбанк Показати IP 15 Березня 2019 23:49
https://www.youtube.com/watch?v=DvoQx1HEN0c&feature=share
чачит Показати IP 14 Березня 2019 08:38
правельно сделал , а то рыги голову подняли
Андрій до чачит Показати IP 14 Березня 2019 09:05
Так риг фарбовани приїзджає. Щось запутались хто де є
Віктор до чачит Показати IP 14 Березня 2019 09:12
засновник ригів сьогодні приїде
чачиту Показати IP 14 Березня 2019 08:44
У для початку країнську вивчи, "риг з піднятою головою".......
Не місцевий Показати IP 14 Березня 2019 08:50
А чому раніше мовчали за хлопців з 51 бригади? Чому саме перед виборами почали банери чіпляти? Хлопці що тільки вчора загинули?
Петро Показати IP 14 Березня 2019 08:58
От оце свобода слова! Те за що стояли на майданах..... Прикро!
Андрій Показати IP 14 Березня 2019 09:03
Як вони перед Порохом вислужуються мразі
Семен Показати IP 14 Березня 2019 09:03
УПА зародилося на Волині!
Свідомий Показати IP 14 Березня 2019 09:05
А що він хіба не патріот
Наталія Показати IP 14 Березня 2019 09:06
Ну ясно, зрізав чомусь бо зрізав. Неправомірно - відповість. Але чи відомо хто власник того банера і чи законно його там повісили? Чому не відкрито вішали білого дня, а під ніч?
Gans Показати IP 14 Березня 2019 09:07
Правильно зробив!! Дозвіл на розміщення банера був?!, - не було! Хто його розмістив?!, - невідомі особи!! Про які порушеня ви тут пишете?!
Лучанин Показати IP 14 Березня 2019 09:07
Зловмисник???? Він зрізав незаконно встановлені матеріали!!! Чи на то був дозвіл? Спробуйте на свому будинку щось розмістити - завтра муніципали у вас. ніхто нікого не хотів затримати,коли банер вішали?
Yurets777 Показати IP 14 Березня 2019 09:07
На банер гроші є, а на потреби ветеранів 51 ОМБр немає. Нехай краще ті гроші, що викинули на виготовлення і розмішення банера, перерахували хлопцям, які захищали Україну.
Був в 51 Показати IP 14 Березня 2019 09:09
Тебе ГАНД*НА треба було в 2014 на передок відправити щоб там лазив.
Невідомий до Був в 51 Показати IP 14 Березня 2019 14:53
Не вам вирішувати,хлопець нічого поганого ге зробив.Думки не на банерах потрібно висловлювати!
УБД Показати IP 14 Березня 2019 09:34
Цей баннер - передвиборчий піар, обливання брудом одне одного! Що на нього АТОшники скидались? Нема куди гроші діти? Та і президентом він став явно пізніше за ті події!
Волиняка до УБД Показати IP 14 Березня 2019 09:49
Старайся, старайся. Тобі потім порох кістку кине!
Відвідувач Показати IP 14 Березня 2019 09:41
Я так надіявся що цей банер доживе до ранку. На баннері все правильно було написано!!!!
Степан Показати IP 14 Березня 2019 09:43
Курва, які люди сліпі і тупі! Невже за 5 літ не було видно що нас знову кинули?! А на крові це не припустимо!
Yuretsy 777 Показати IP 14 Березня 2019 09:46
У пороха грошей вже нікуди дівати, наших з вами грошей. То чому ви не задасте своє запитання йому. Чому він в першу чергу не допомагає тим людям які його захищають, в той час коли він грабує Україну???
Іван Показати IP 14 Березня 2019 09:54
Він знищив думку десятки тисяч луччан, бид** мне, щось під ніс!!!
ігор луцький Показати IP 14 Березня 2019 10:16
Не варто використовувати загиблих бійців в своїх піар компаніях.
Івану Показати IP 14 Березня 2019 10:18
Ваня військові цей банер послали на фік
Лучани до Івану Показати IP 14 Березня 2019 11:50
Це їм з Києва сказали так зробити! А реальні захисники з 51 ОМБР, яких затаскала по судах влада пороха, підпишуться під цим банером 100%
Володимир Показати IP 14 Березня 2019 10:30
Агент російських спецслужб Порошенко дограється до нового Майдану. Дуже схоже несприйняття в народа до його"патрітичної діяльності"!!!
Гергель Показати IP 14 Березня 2019 10:35
Шо, всьо, наплювали на батю-пороха?? Хто тепер новий батя??
Назар Показати IP 14 Березня 2019 10:42
Винні у трагедії 51 бригади будуть покарані.
Лучанка Показати IP 14 Березня 2019 10:44
Хлопець ні в чому не винен, кожен має свою громадську позицію.
Орест Показати IP 14 Березня 2019 10:50
Поважаймо думку та позицію інших, хлопець відважився на такий поступок. А то б ще почалися в Луцьку провокації через цей банер!
Андрій Показати IP 14 Березня 2019 10:57
ТІЛЬКИ СМЄШКО може навести порядок в цьому БАРДАКУ!!!
Ірина Показати IP 14 Березня 2019 11:08
Зловмисник?! А хіба в це в нас карається законом? Чи банер був власністю міста, на яке пішли бюджетні кошти? І ще питання: скільки конкретно "борцунів" та прихильників даного банера, реально воювали на сході? Бо добре пам'ятаю, як в 2014 масово тікали в Польщу, виселялися з місць прописок, всіма правдами та неправдами уникали мобілізацію.
валентин черніков Показати IP 14 Березня 2019 11:38
яка спритна сволота!!мабуть за баригу уболіває. отож поки така на***** існує не буде на цій землі щастя!
Кот до валентин черніков Показати IP 14 Березня 2019 13:04
До чого тут за баригу уболіває?Можливо людина проти того,що бійців вплутують в різні провокації!А ви шановний що зробили для нашої землі?Напевно тільки читаєте новини і пишете дурнуваті коменти,напевно вся робота...язиком
007 Показати IP 14 Березня 2019 11:39
Бійці колишньої 51 бригади назвали «політтехнологічним лайном» вплутування їх у провокації
Кот до 007 Показати IP 14 Березня 2019 13:03
До чого тут за баригу уболіває?Можливо людина проти того,що бійців вплутують в різні провокації!А ви шановний що зробили для нашої землі?Напевно тільки читаєте новини і пишете дурнуваті коменти,напевно вся робота...язиком
Олег Показати IP 14 Березня 2019 14:09
Правильно зробив що зрізав, .
Коту Показати IP 14 Березня 2019 15:46
«Ми, бійці та ветерани 14-ї омбр, що є правонаступницею 51-ї бригади, з місцем дислокації у Володимирі-Волинському, глибоко обурені намаганнями втягнути нас та славне ім’я наших загиблих побратимів у мерзотне політиканство. Використання нашого імені у політтехнологічному лайні вважаємо ницим, і не достойним честі солдата та офіцера української армії. Крім того, заявляємо, що інцидент з банером – це чергове намагання нечесних і продажних політиків збити приціл українському воїну і суспільству, підмінити пріоритети і розуміння того, хто є справжнім ворогом для України. Адже у 2014 році на полі під Волновахою нас розстрілювали та вбивали не Президент чи влада. Нас знищували добре вишколена, агресивна і нещадна армія Російської Федерації та її українські колаборанти. І особливо прикро, що наших загиблих побратимів вбивають знову. І роблять це брудні політикани плакатними фарбами, закупленими, можливо, за мерзенні гроші нашого головного ворога – нинішньої російської влади. Наш приціл виставлений вірно, свого ворога ми знаємо і вміємо боронити від нього Україну. А куди ціляться псевдоукраїнські політикани? Знову в серце згорьованим матерям загиблих українських солдатів? Честь маємо!»
кот до Коту Показати IP 14 Березня 2019 16:17
Вибачте вам випадково написав.Вас підтримую на всі 100%
Ярослав Показати IP 14 Березня 2019 15:56
Цікаве трактування подій))) волиньпост "вражає". Ті хто пише гнівні коменти цікаво почути невже ви і справді вірите в те що той хто проспонсорували баннер так переймається 51омбр?
Сергій Показати IP 14 Березня 2019 16:50
Вже задовбали однобокі ЗМІ... Перестаньте писати що вигідно... Почніть з себе і будуть зміни.
Лучанка Показати IP 14 Березня 2019 19:59
Знаю я цього алпініста, адекватна нормальна людина. Навряд чи зробив таке через власні погляди. Замовили банер одні політики а другі не поділили тої думки і наказали зняти. Так що тут питання не до Андрія а до власників будинку і компанії по розміщенню таких банерів. Хто замовник та чому така брудна маніпуляція мала висіти у центрі міста.
Коза Показати IP 15 Березня 2019 09:01
Вибори такі вибори... Скажіть хоч хто вивісив той банер і хто його оплатив, щоб знати хто є хто. Хлопець все правильно зробив. Ті банери і так потім по кущах вітер носить. Нікому вони не потрібні крім рекламщиків, тільки псують вигляд міста. Не вміють у нас робити рекламу...